Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos babára, hány fokba...

13 hónapos babára, hány fokba adnál csak pulcsit vastag kis pufi mellényel és harisnyát farmernacival?

Figyelt kérdés

A lényeg hány fokba nem adnál/adsz rá overált?

Pl.: Vasárnapra 14 fokot mond.


2011. márc. 10. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
14-18 fokban.:)
2011. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

18-20 fok körül, szélcsendes időben


a lakásban 24 fok van, nadrág+zokni+body+póló ban van. nincs melege, nem fázik.

2011. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem lehet rá adni ebben az időben, bár én nem vagyok híve ekkora gyerekeknél a mellénynek. én vettem egy kevésbé vastag dzsekit, ami alá azért aláfér egy pulcsi, kardigán, ha elmenne a Nap, vagy egyébként is hűvösödne, akkor azt még rá lehet adni, a mellény viszont nem védi a karját.
2011. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem fúj a szél, olyan 18-20 fok körül adnám rá. Overállt én már +5 fokban nem adtam a fiamra, csak harisnya volt vastag nadrággal, én téli kabát. alatta pulcsi, hosszú ujjú póló, hosszú ujjú body. Most vékonyabb kabátot és nadrágot használunk, de harisnyát még adok rá.
2011. márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

a lányom 15 hós, de én a télen már nem nagyon tudtam rá overállt adni! :( mert abban nem volt hajlandó menni, a babakocsiba meg okróber óta nem ül bele! 10 hósan indult el azóta gyalog sétálunk!


Én már tegnap délután (nálunk 14 fok volt és nem fújt a zsél) már mellényt adtam rá, bár nagyrészzt kocsiban voltunk!De azért sétáltunk is!

Ma viszont már sétához is mellényt adtam rá!

Alá eg yrövid ujjú bodyt, egy hosszú ujjú garbót, é egy polár pucsit adtam!

15 hós kislány anyuja

2011. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én se adok rá overált de azért a kabát még kell. mellényt akkor adok rá mikor már nekem nem kell kabát de vastag pulcsi igen
2011. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!