Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babám egész nap...

2 hetes babám egész nap alszik. Éjjel felébred, ha éhes. Nappal én keltem 2,5-3 óránként. Keltsem továbbra is, vagy várjam meg, míg felébred, mert éhes?

Figyelt kérdés
tudom, hülye kérdés! Eddig felébresztettem, de alig ébred fel.
2011. márc. 11. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem sárgult be a babád? Az is okozhat extra aluszékonyságot. Ő még nagyon pici, úgyhogy jobb, ha egy ideig még ébreszted, ha magától nem ébred legalább 3,5 óránként. Majd 4-6 hetesen már biztosan magától is felébred :)
2011. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én felébreszteném 3 óránként nappal, éjjel pedig hagynám. Ő még nagyon picike.
2011. márc. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én babám is egész nap aludt volna, ha hagytam volna, éjjel meg 2-3 óránként kelt. Én felébresztettem napközben 3 óránként és így 8 hetes kora után végig aludta az éjszakát. Én azt mondom, hogy nekem bejött és keltegetném a helyedben.
2011. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Hat en semmi penzert nem keltenem fel ha ehes akkor majd "jelzi".Volt ilyen nalunk is egy-egy fucsi kimaradt vagy a vacsora de SOHA nem keltettem fel.
2011. márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak üzenem, hogy néhány babát igenis kell ébreszteni, mert könnyen kiköthetnek a kórházban kiszáradás veszélyével. 2 hetes baba ne aludjon egész nap, hanem igenis egyen.
2011. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, egyébként szerintem a védőnő/gyerekorvos tanácsát kérd ki inkább, ne a mi véleményünket látatlanban.
2011. márc. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem picit sárga volt, mindig keltettem, 6 hetesen 7 órát aludt éjszaka, később mindig kelt magától szinte időre. :)

2011. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem sárgult be a babám! Keltettem nappal folyamatosan, csak mivel két etetés között többnyire alszik, féltem attól, hogy túletetem, mert időnkként bukik is.


Kelteni fogom továbbra is nappal, éjjel meg jelzi, ahogy eddig tette.

2011. márc. 11. 15:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sosem keltettem egyiket sem és szépen beállt a napirend magától. én sem örülnék, ha valaki felkeltene, hogy egyek.szerintem ha éhes magától felkel.
2011. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!