Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korától evett a...

Hány hónapos korától evett a babátok 4 óránként?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Soha nem evett 4 óránként. Pedig már másfél éves. A 3 órát tudtuk néha tartani, de ez sem volt jellemző. Ezt a 4 órát csak azok az anyukák tudják kivitelezni az első néhány hónapban, akiknek rengeteg tejük van.
2011. nov. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8 hónaposak az ikreim de még mindig kb. 3 óránként esznek (5x szopi, ebből egyszer főzelék IS). Viszont ha nagyon elalszanak akár 5 órát is kibírnak két étkezés között. De az átlag akkor is még a 3 óra.
2011. nov. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Két hónaposan már éjjel nem szopott. Akkor aludt 7-8 órát.Délután volt olyan,hogy 4 óra volt a két szopás között. A többi között általában 3 óra volt.
2011. nov. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok: nekem is rengeteg tejem volt (miután a fiúk jóllaktak még tudtam fejni, db 3 hónapig), de akkor sem bírták ki a 4 órát.
2011. nov. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Enyèm anyatejesen 5 hòsan mèg 3 òrànkènt evett. 6 hòsan elkezdtem a hozzàtàplàlàst ès ô maga àtàllt a 4 òrànkènti evèsre. Azòta is tartjuk most 9 hònapos.
2011. nov. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

még most is 3 óránként eszik, pedig 16 hónapos.

csak akkor evett 4-5 óra különbséggel, amikor hatalmasat aludt, ha ébren van, mindig enni akar.

2011. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az en 6hos kisfiam tapszeres es csak nagyon ritkasag ha 4orankent eszik.Egyszerre keveset eszik talan ezert van.Ja es en azt hittem tapszeres majd atalussza az ejszakat.Hat nem...Elso kisfiam szopizott o sem aludta vegig az ejjeleket.
2011. nov. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Születésétől kezdve 4 óránként evett.

Próbáltuk a 3 óránkénti etetést - védőnői utasításra - , de nálunk nem vált be.

2011. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Olyan 6 hónapos kora körül állt át a 4 óránkénti evésre.

Most 8 hónapos, a reggeli és az ebéd között gyakran 5-6 óra is eltelik, pedig nem tízóraizik.

Utána uzsira max egy pici gyümölcs vagy joghurt, és vacsi meg olyan fél 8 körül van.

2011. nov. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most 17 hónapos és még 3 óránként eszik.
2011. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!