Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba szoba festéshez adnátok...

Baba szoba festéshez adnátok jó ötleteket?

Figyelt kérdés

Alap szín a zöld lenne és ebbe szeretnék festeni valamit..


Van valami jó ötlet, tanács vagy akármi ezzel kapcsolatban? :)


Egyenlőre nincs konkrét elképzelésem..


2011. márc. 11. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:

milyen nemü babának???


lánynak fát és pillangókat festenék v. madarakat


fiúnak: szafari állatokat szavanna tájat ilyesmit..

2011. márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én imádtam nekünk anno olyan volt a gyerek szoba h világos kék, és sötét kékkel a kezünkkel csináltunk nyomatokat rá :) meg pöttyös volt, azt nem tudom hogy csinálták... de az is világos kék, és sötét kék pöttyös. vhogy tenisz labdával v mit mondtak, de nem tudom elképzelni.
2011. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2 lányom van, és nagyon erős narancssárga az alapszín, ebbe festettem fehérrel virágmintát (mintha matyó-hímzés lenne).

Fiad lesz vagy lányod?

Lánynak szerintem klassz a virágminta, de a zöldbe lehet nyugodtan mindenféle tarka színt festeni.

Ha fiú, akkor vonatot, repülőt, mindenféle járművet lehetne.

2011. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

zöld lehet mondjuk egy virágos kert napocskával, felhővel, pillangókkal.


de lehet tenger is ha kékhez közeli zöld a szoba színe.

de akár micimackó vagy vuk is kerülhet a falra :)

2011. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából két baba lakna benne egy kisfiú meg egy kislány ...ezért választottuk a zöld színt :)
2011. márc. 11. 15:13
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!!
2011. márc. 11. 15:14
 7/10 A kérdező kommentje:

És Ti hogy kezdtetek neki a festésnek ?


Megrajzoltátok előre vagy egyből csak elkezdtetek festeni ? :)) mert abból lehet nem sűlne ki jó ha csak úgyelkezdenék festeni vmit :))

Szeretném ha szép szobájuk lenne csak nem tudom milyen technikával tudnám ezt megoldani :S....milyen festékkel csináltátok a mintákat amúgy?


Ötletnek nagyon szépeket láttam már eddig a régi kérdések között de el nem tudom képzelni hogy hogy festették meg :))

2011. márc. 11. 15:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én azt tanácsolnám, hogy az egyszínű zöld falra nagyon világos zölddel (ha meleg az alap, akkor meleg, ha hideg, akkor hideg színűvel), vagy fehérrel fessetek rá nonfiguratív mintát, pl. fát, állatot. Ilyesmire gondoltam:

[link]

Mielőtt elkezditek lefesteni a falat, ceruzával rajzoljátok meg a körvonalát, és ez picit átsejlik a festésen, tehát tudnátok, hol kell elindulni a mintával :)

A zöld nagyon jó szín!

2011. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezek az oldalak szerintem sok ötletet adhatnak, rengeteg figurát találsz, vagy pedig diavetítővel vetítesz a falra és körberajzolod.

[link]

[link]

2011. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a matyóhímzéses virágos válaszoló vagyok.

Ceruzával rajzoltam fel, és sima beltéri fehér festékkel festettem át, pici ecsettel (amit a vízfestékhez kell használni).

A nagyszobában is van nálunk festés, a szőnyegmintát festettem fel a falra (fehér alapra szürke festék), azt is először ceruzával, majd pici ecsettel, beltéri festékkel.

Én úgy voltam vele, ha nem sikerül, akkor átfestem az egészet egy színnel. Szerencsére sikerül minden :)

2011. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!