Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hatásos a magne b6 a "kisbabák...

Hatásos a magne b6 a "kisbabák melletti fáradtságra"?

Figyelt kérdés
9 hós fiam éjszakánként is 40 percenként felébred,már nem tudok,mit kitalálni,gondoltam szedek ilyen bogyót,hátha jobban bírom kicsit...Olyanok válaszát várom,akik már szedtek ilyen tablettát.Köszönöm.
2009. febr. 20. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan,nekem sokat segít a hétköznapokban. iszom mellé még magnéziumos és kálciumos pezsi tbl-t is. 2éves a kisfiam, de még mindig 4-5-ször ébred.... kitartás! egyszer mi is aludni fogunk! :)))
2009. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lányom dettó.Minden éjjel 4x 5x ébred.Múlt éjjel minden órában ébredt.Már én is nagyon kivagyok.Èn is iszok vitamint de a magne b6 ot nem próbáltam.Hát ha nekem is segítene.13 hónapja nincsen éjszakám.
2009. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem pont ma ajánlottam valakinek itt.A fogzásos időszakunkat éljük és 7×8×is kel éjjel,na biztos már kidőltem volna ha nem szedném.Nekem hatásos!
2009. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs gond az éjszakázással, inkább napközben. Én is szedem, és nekem hatásos.
2009. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!