Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire való a borostyánlánc?...

Mire való a borostyánlánc? Hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a neten vettem, de nekünk nem vált be. www.agrianna.hu

De ezer helyen lehet venni, ha itt beírod a keresőbe, itt is sok véleményt és honlapot találsz.

Állítólag a fogzási fájdalmat enyhíti. Én azért vettem, mert a babám minden éjszaka kb. 11 kor felkel, semmi okát nem látom, hogy miért. A gyerekorvos azt mondta, hogy a foga. Ezért rendeltem a nyakláncot, de ugyanúgy felkel. Egyébként jól áll neki, nagyon kis helyes. De ennyiért csak dísznek? 2500 ft-tól van az áruk.

2009. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is netem vettem www.borostyanlanc.hu és nekünk bevált, a barátnőm javasolta, mert nekik is bevált. Ez is ugyanúgy mint más, baba függő, hogy mennyire fogadja be a szervezete ezeket a dolgokat. No meg én is nagyon szeretem az ilyet. A fájdalom nem múlik, de nyugodtabb a babám sokkal. Ha elalszik, akkor többet tud egyszerre aludni, később riad fel arra, hogy fáj. Az biztos, hogy csak úgy megvenni nem olcsó (3200.- + postaköltség), de mi már mindent adtuk kisfiúnknak és nem volt jó semmi, hát kipróbáltuk. Végül örülök, hogy megvettük. Egy fogzó 7,5 hós kisfiú anyukája
2009. febr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. febr. 21. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!