Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beletegyem a nyakába? (borosty...

Beletegyem a nyakába? (borostyánlánc) Bővebb lent.

Figyelt kérdés
Kaptunk egy láncot,ami 38 cm.Nagyon szenvedünk éjszaka,sokszor ébred,és ha alszik is nagyon nyugtalanul.Sok jót,és persze rosszat is lehet hallani:(Akitől kaptuk Ő azt mondta,hogy amíg nem használták,ugyanígy szenvedtek.Miután belerakták a nyakába a kislánynak azután gond nélkül jöttek a fogacskák.Ti hogy vagytok vele?Belemernétek tenni egy 5 hónapos kislány nyakába a 38 cm-es nyakláncot?
2011. szept. 15. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Biztosan nem, inkább fájjon kicsit a fogacskája, minthogy megfulladjon
2011. szept. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
4 és fél hónapos korában vettem neki azóta is benne van a nyakában gond nélkül és a fogfájás elmúlt pedig duplán jöttek a fogai mindig.Most lesz 10 hónapos.
2011. szept. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nagyon bízom benne hogy hatásos lenne nálunk is,Ha már ennyi babának segített,de a lánc hosszúságától tartok.Olvastam hogy az ilyen idős babáknak még a legrövidebb kellene.Arra gondoltam hogy csak nappal lenne a nyakában,(ilyenkor azért mindig szem előtt van)Éjszakára pedig levenném.Vagy úgy már teljesen hatástalan?
2011. szept. 15. 08:26
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
én a legrövidebbet vettem,ez kicsit hosszunak tünik,nem adnám rá.de nekünk amugy bevált,egy fogat se éreztünk,csak láttuk h kint van.
2011. szept. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
2 hónapos kora óta van a kislányom nyakába, csak babaúszáson vesszük le. Ez picit hosszúnak tűnik Nekem, mert a miénk 30 cm-es. Én maximálisan mellette vagyok, fogzást meg sem éreztük, 2 hetes kora óta átalussza az éjszakát, beteg még sosem volt ( kopp-kopp-kopp).
2011. szept. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
NEM még a legrövidebbet sem...9 hónapig vigyáztam rá a hasamban is.........
2011. szept. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Nekünk 29 cmes van, az jó, de 38 centiset nem raknék a nyakába
2011. szept. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Az szerintem is nagyon hosszú még neki. A lányom 6 hónapos múlt, már másfél hónapja van lánca, de a 31 centis. És még egy picit ez is hosszú.

De nekünk nagyon bejött, sokkal nyugodtabb azóta.

2011. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%

Ilyen hosszút nem raknék a nyakába!

Én is 30-31 cm-est vettem.

A nem megfelelő méret tényleg balesetveszélyes!

Ha nagyon akarsz, rendelj neten! (borostyanbolt.hu)

2011. szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!