Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS két hete elapadt a tejem,...

SOS két hete elapadt a tejem, már egyáltalán nem jött, most meg tele van a mellem hatalmas csomókkal. Most merjem fejni, vagy az ront a helyzeten? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Garmastan kenőccsel kenem és maszírozom.

Kérlek segítsetek, első babás vagyok.

köszönöm


2011. márc. 12. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
a legjobb 'csomókiszedő' a baba. Próbáld szoptatni a babádat.
2011. márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fogadja el a mellem, mert nem jön neki semmi belőle, így nem is próbálkozik, csak ordít.
2011. márc. 12. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokat masszírozd, tegyél rá meleg vizes ruhát és úgy,egészen a hónaljad vonalától, az egész mellet, fejd is szerintem, és azért próbáld meg erőltetni a szoptatást mert tényleg az a legjobb, evés előtt mindig rakd mellre, akkor is ha sír, utána add neki a tápszert, befog az indulni és akkor szopni fog, még talán nem késő
2011. márc. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem azért nem jön belőle mert be van gyulladva? Ha gyulladt ne melegítsd, csak ront a helyzeten.Én pont egy mellgyulladás közepén vagyok... Jegelés segít rajta, és a masszírozás.

Szerintem dokihoz is menj el ha gyulladt!

2011. márc. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és a garmastan úgy tudom a mellbimbó sebesedésre jó, nem a gyulladásra. Bár ebben nem vagyok biztos :)
2011. márc. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó és előtti vagyok :) És az kimaradt, hogy igen, ki kell fejni mindenképp!
2011. márc. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most vagyok túl ezen,mert én elapasztottam,mert már nem akartam tovább szoptatni,mert 17 hós a lányom és elég volt.Nekem is csomósodott,én esténként a zuhany alatt massziroztam és kifejtem,amennyit kellett.Addig masszirozd és fejd,amig nem marad benne csomó.Mindenképpen ki kell fejni.És miután én kifejtem,hideg vizzel borogattam napjában többször.Igy is 2 hét volt mire elapadt.Irj,ha lesz esetleg még kérdésed.
2011. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!