Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit és hányszor eszik a 8...

Mennyit és hányszor eszik a 8 hetes babátok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 17:22
 1/4 A kérdező kommentje:
kisfiam reggel, délben, este szopizik. Délelőtt és délután tápszert kap ( kb.160 ml ). Nem túl sok ez ennyi idősen?
2009. febr. 20. 17:26
 2/4 anonim ***** válasza:

testsúly kg*150ml.Ez az átlag,de ettől eltérő lehet, ez mindenkinél más.

Az én babám most 4,5 kg, tehát 475 ml lenne az egész napi adagja,de ennél azért jóval többet eszik.

Mi most 4 hetesek vagyunk.

2009. febr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az enyem 3 orankent evett (persze ha el nem aludta a szopizast), de nagyon valtozo volt hogy mennyit. Volt hogy 30gr es volt hogy 120gr kellett neki. Halara aggodtam magam miatta, de o elt es virult. Nekem is ajanlotta a doki a tapszert, de nem adtam neki. Most 12 hetes es csak szopik, hogy mennyit nem tudom, felmergelodtem es visszadtam a merleget. Hat a baba tudja a legjobban hogy mennyi eleg neki.

Persze amikor feszt sir, nem konnyu azt hinni hogy nem lakott jol. Edsanyam azt mondta: "Nincsen hizokuran az a gyermek, adjal neki egy kis teat hogy lassad tenyleg ehes-e meg vagy csak zsembes". Neha nagy ritkan elfogadja a teat... de nem eroltetem. Ha szepen egyszerre haladunk akkor biztos eleg amennyit szopik.

Volt hogy zsortos volt es feszt a cicin logott, kapkodta a fejet, hajigalta magat. Mara mar kinotte.

Ha nem sovany akkor ne izgulj egy percig sem.

Ne foglalkozz a szamokkal!

Bizzal magatokban!


Maria

2009. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 9 hetesek vagyunk, sajnos csak tápszeresek. napi 6-7* eszünk, és az arzenál 120-tól 160-ig terjed. Én is megijedtem, amikor már nem volt elég neki egy két hete a 120.

Persze van olyan is, amikor csak 100-at kér, de a következő etetésnél tuti h többet fog enni.

3600 g születtett, most 5640 g.

2009. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!