Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bertoni Star babakocsit hol...

Bertoni Star babakocsit hol lehet kapni? S mik a tapasztalatok a babakocsiról? Érdemes venni? Kineztém itt a neten s nagyon tetszik. A 15 hónapos kisfiamnak gondoltam.

Figyelt kérdés

Bertoni Star babakocsit hol lehet kapni?

S mik a tapasztalatok a babakocsiról?Érdemes venni?Kineztém itt a neten s nagyon tetszik.A 15 hónapos kisfiamnak gondoltam.Bababoltokba kaphatóak????


2011. márc. 13. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2011. márc. 13. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi itt vettük a babakocsinkat,igaz nekünk baby design mini van,és nagyon kedvesek,segitökészek az eladók,itt kapható akciósan az a babakocsi,amit te szeretnél,mellesleg nekem is nagyon tetszik,amit kinéztél!:)

Biztosan fogod te is és a kisfiad is szeretni:)

Egyébként hasonló a mi babakocsinkhoz,én ugy gondolod,és mi nagyon elégedettek vagyunk vele,a kisfiam is imádja!:)

2011. márc. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Nekem szegedi székhelyű webáruházam van, ha esetleg a környéken laksz szívesen megmutatom. Nálunk is akciós bevezető áron van 11990Ft-ért.

Tényleg nagyon szép kis kicsik. Teljesen egyszerű a felépítése és nagyon könnyű. A kisebb méretű babakocsik közé tartozik, szóval akinek nagy babája van annak inkább a Bertoni Foxy-t ajánlanám vagy a Picadillyt ajánlom.

Itt találsz képeket amiket én készítettem:


[link]


Ha bármi kérdésed van még szívesen válaszolok.

Üdvözlettel:

Emőke

2011. márc. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a Babaszafariban vettem, igaz nem a Start, hanem a Foxyt. Bementem megnézni, aztán megrendeltem interneten, és ingyen házhoz szállították. Én eddig nagyon elégedett vagyok vele, árához képest szuperjó kis kocsi, könnyű, és nagyon le lehet fektetni, ami nekünk kell is, mert a 14 hósom még nagyon sokat szundizik.
2011. márc. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!