Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell már második napja...

Miért kell már második napja közelharcot vívnom 4.5 hónapos kislányommal etetés közben?

Figyelt kérdés
Egyfolytában hadakozik kaja közben, tekereg a kezemben és közben meg kiabál. Alig tudom megetetni. Kiabál amikor tápszert kap, ha anyatejet kap, ha tejpépet kap kanállal, sőt kiabál a teával is. Nem hiszem, hogy beteg lenne, mert egyébként meg nagyon vidám egész nap.
2009. febr. 20. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Végülis aztán azért meg tudod etetni?

Nálunk is hasonlóan volt,van,én olvasgattam róla,hogy lassan szeretné egyedül is kipróbálni az evést,minden érdekli,minden érdekesebb mint a kaja,persze éhes.

Lányom is tekergett,kiverte a kanalat a kezemből,hadonászott,nyekergett, de valahogy mindig elfogyott a kaja.Én sokszor bohóckodtam neki,fintorogtam,hogy rám figyeljen végre,és mindig egy gyors falat.

Mostanában meg ráadásul már az ölemben akar enni,nem a hordozóban,így minden tiszta kaja,tegnap cékla volt az ebéd,gondolhatod...

ha éhes a manód,és nem fáj semmije,minden okés,akkor csak ez lehet a gond,akkor kitartás!

2009. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hadakoznom kell vele, igaz csak cumisüvegből etetem és elöször rendesen eszik, de hamar eltolja és elkezd sírni. Nem lehet, hogy nem éhes?

Mikor próbálod etetni, ha kér, vagy, ha eltelik X idő? Vagy talán jöhet a foga, én erre gyanakszom a lányomnál, szintén 4,5 hónapos.

2009. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi Csajok!

Akkor etetem a babám amikor éhes és meg is eszi amit adok neki. Ezért nem értem miért kell hozzá ez a cirkusz. Teázni már tud egyedül is, elég ügyesen tartja az üveget, tehát csinálhatja maga is, de mégis kiabál vele. Nem értem...

2009. febr. 20. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én picim három hónapos. Gyakran csinálja ezt evés közben. Megesett, hogy kiütötte a kezemből az üveget. A délutáni teázásnál van a legnagyobb ramazuri, mert akkor szokott kakilni. Én arra gondolok, hogy azért csinálja ezt mert fáj a hasa. Gondolom az étkezés hatására "megindulnak" a belei, ez kellemetlen neki, de nem fáj annyira hogy sírjon.

2009. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, erre már gondoltam én is. De ha így van, mit lehet ellene tenni?
2009. febr. 20. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!