Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek ilyen tortura a...

Mindenkinek ilyen tortura a orrszívó-porszívó? Muszáj csinálni, hogy jobban legyen fiam, de egyszerűem ordít. Folyamatosan. Ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
egyedül még nehezebb ha párom itthon van akkor egyszerűen letudjuk fogni.
2009. febr. 20. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Igen, ez sajnos ordítással jár. Nekem is mindig ordítottak a gyerekeim, és egyedül nagyon nehéz lefogni.

Majd ha már ki tudja fújni az orrát, akkor lesz jobb.

Addig kitartás!

2 gyerekes anyuka

2009. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
sz erintem minden kicsi hisztiztik, a miénk is én fölé térdelek és a térdeim és a combom közé fogom az egész törzsét +kezeit.
2009. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Míg pici volt,2 hónapos,hagyta,érdekelte a porszívó hangja is,de most 7 hónaposan,haja,nagyon sír,ordít.Nehéz,ráadásul a párom sosincs itthon amikor kéne,szavl kész hadakozás.
2009. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is legtöbbször ordít, sír, a múltkor még hányt is utána. Viszont már volt olyan, nem is egyszer, hogy szépen tűrte és jött, hogy szívjuk. Máskor meg mintha nyúznák! Ki érti ezt?!
2009. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Helló én a pesztonka elektromos orrszívót használjuk.Szerintem az nem olyan brutál.És szépen hagyja is,sőt inkább azért sír,mert el van tömődve a nózi....és "kéri" hogy szívassuk ki.Igaz hogy még csak 3,5hónapos...

Bár néha van hogy nagyon nem engedi-főleg nekem :-)

2009. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
mi is ordítunk. rossz nézni, de ha muszáj muszáj...sajna...körülményes tortúra, de legalább használ, és nem kell felszúrni...
2009. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

nálunk is hiszti van, én leülök, lefektetem magam elé, a lábammal lefogom a lábait, és a kezeit, úgy, hogy a talpammal a fejét fogom, és ilyenkor mozdulni sem bírnak.

NEm használok porszívót, mert nagyon félnek tőle, én szívom neki.

Kicsit nehezebb, hosszabb ideig tart, de így is kijön minden.

És nem undorító, vagy ilyesmi, mert a hosszú csövön keresztül nem megy a számba semmi. (mert ugye most szokott jönni a lepontozás, okoskodás, stb).

2009. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Az én kisfiam még soha nem hisztizett az orrszívás közben. Most 5 hónapos. Én elmondom neki, ohgy ez miért kell, csak néz a nagy szemeivel és vigyorog. Bekapcsolom a porszívót és hagyja, hogy kiszívassam neki a trutyit. KJözben is beszélek hozzá, bár szerintme ebből Ő nem sokat hall. :-) Utána megpuszilgatom és megdícsérem.

2009. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!