Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg mindenkinek átalussza...

Tényleg mindenkinek átalussza az éjszakát a babája, csak az enyém nem?

Figyelt kérdés
Mit csinálok rosszul? Lassan 3 hónapos a fiam, de még mindig kétszer kel enni. Akárhány anyukával beszélgettem mostanában mindenki büszkén kihúzta magát, hogy bezzeg az ő gyereke (6 hetes, 5 hetes, vagy éppen már újszülött korától) átalussza az éjszakát. Komolyan már arra gondoltam, hogy lehet én vagyok az egyetlen, aki bevallja, hogy nem alszik a gyereke éjszaka. Van még itt valaki rajtam kívül, aki éjszakázik a babájával, vagy tényleg csak én vagyok ilyen szerencsétlen?
2011. okt. 21. 15:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Az enyém ugyan már nagyobb, de 6 hónaposan aludta át először az éjszakát.

Nyugi, a legtöbb gyerek ébred éjjel, nem te vagy ilyen szerencsétlen:)

2011. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Az én babám 10 hónaposan aludta át az éjszakát rendszeresen.

Kitartás!

2011. okt. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Na hát az én ikerfiaim 14 hósak, és még soha nem aludták át az éjszakát. Mindkettő minimum 2x kel éjjel, még szopnak is. Legtöbb amit egyben aludtam születésük óta, az 6 óra volt, :-), ha már megvan 3 óra egyben, az egy kipihent éjszaka.

A lányom is már vagy 1,5 éves volt, mikor átaludta az éjszakát, van hogy most is felébred havonta 1-2x, de vissza is alszik gyorsan, ő 3 éves.

Szóval nem te vagy az egyetlen szerencsétlen szerencsés! :-)

2011. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Az én kisfiaim is átaludták az éjszakát újszülött koruktól,aztán ez szépen elmúlt kb.2-3 hónapos koruk környékén és jó sokáig felkeltek minden éjszakalegalább egyszer, de inkább kétszer.Úgyhogy akinek a babája szinte újszülött korától átalussza az éjszakát,annak lehet később lesz rosszabb.
2011. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem koraszülött volt az egy évesem, és sokáig keltettem éjjel is enni! (nagyon kis súllyal született, muszáj volt Amikor már nem kellett keltenem, át is aludta az éjszakát, szerintem szegényem bele fáradt a sok keltegetésbe! Azóta szerencsére nekem átalussza, nagyon ritka, hogy felkel, felsír, pl. ha jön a foga! De nem te vagy az egyetlen, hidd el! Nekem van olyan barátnőm, akinek a gyereke két óránként fent van van, pedig már elmúlt egy éves! Szopizik a babád? Nem lehet, hogy nem elég neki a tejcid? Kitartást!
2011. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Na most már jobban érzem magam:) Egyszer már mi is aludtunk 6! órát egyfolytában, de kb. 4-5 órát alszik lefekvés után, aztán szopi és utána már csak 2-3 órát, a hajnal meg kész rémálom. Akar ő aludni, de olyan nehezen alszik vissza, hogy hihetetlen. És akárkinek ezt elmondtam eddig (ilyen kicsi babás anyukáknak), mindenki kézzel-lábbal tiltakozott, hogy az ő gyereke bizony alszik egész éjszaka. De legalább látom, hogy mégsem vagyok egyedül!
2011. okt. 21. 15:26
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy kevés a tej neki, bár eszembe jutott nekem is, csak sajnálnám azért esténként tápszerrel tömni, hogy tovább aludjunk. Végül is este 7 körül fürdünk, aztán szopi, azzal elszöszmötöl fél órát, aztán büfi, kicsit ringatom és kb 8-9 körül alszik. Aztán éjfél-1 óra körül ébred, akkor eszik. Ebből gondolom, hogy elég neki, amit este szopizik. Na de utána! Felkel 3-kor, megint eszik, aztán van hogy két órát harcolunk, mire sikerül elaltatnom. És az a rossz benne, hogy addig üvölt, amíg vissza nem kapja a cicimet, hogy azon aludjon. De ha visszakapja, (van hogy háromszor is visszaadom, csak aludjunk), akkor is max 1 órácskát alszik és kezdődik minden elölről:(
2011. okt. 21. 15:36
 8/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Van egy ismerősöm, aki mindig azzal dicsekedett mindenkinek, hogy az ő lánya születésétől kezdve átalussza az éjszakát! Én furcsáltam is, hogy egy kisbaba hogy hogy nem lesz éhes este 9-től reggel 10-ig (állítólag addig aludt egy folytában) Egyszer itt volt a férje a férjemnél (haverok) és mesélte, hogy a lányuk egyszerűen mindig pontban hajszál pontosan 3-kor felkel enni! Mondtam is neki, hogy mondja meg a feleségének, hogy legközelebb beszéljék meg, mit mondjanak, meg mit ne, mert mondom a feleséged mindig azt mondja, átalussza az éjszakákat a kislány! A férje csak nézett, nem szólt semmit! Úgyhogy ne foglalkozz azzal, ki mit mond! Minden gyerek más! Az enyém tényleg, mint írtam is, átalussza, mégse "dicsekedtem" soha senkinek az anyukák közt! Ne foglalkozz velük!
2011. okt. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Újra utolsó vagyok! pedig lehet, hogy akkor kevés a tejci! Én a helyedben megpróbálnám a tápszert esténként!
2011. okt. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, de kiköpködi:( Azért nem is erőltettem. De pont hajnalban kevés, mikor majd szétdurran a cicim úgy feszül?
2011. okt. 21. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!