Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem gögicsél, beszélget...

Miért nem gögicsél, beszélget a 4 hónapos kisbabám, holott 1 hónapja még folyamatosan, mindennek és mindenkinek magyarázott?

Figyelt kérdés
Most csak elmosolyodik, vagy elneveti magát hangtalan. Csak akkor van el, ha kézben van és tud nézelődni, különben "hisztizni" kezd. Mi tévő legyek?
2008. júl. 26. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi idős a babám,és ő is inkább figyel és teli szájjal,de hangtalanul nevet. Ha egyedül fekszik,elnyújtott hangokat hallat, sikít, játszik a hangjával, szinte énekel. Szórakoztatja magát.
2008. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez volt a helyzet. Most elmúlt 5 hónapos és pár napja újra kezdte a gőgicsélést. Ne ijedj meg, most biztos vmi más érdekesebb. A hiszti is hasonlóan alakult nálunk és bevallom őszintén nagyon szívtelen voltam: hagytam sírni egy darabig. amikor abbahagyta felvettem, megszeretgettem, így sikerült egyelőre a babakocsis hisztit kivédeni és itthon is könnyebb egy kicsit:-) Most kezdik érvényesíteni az akaratukat, kicsit próbálj erős lenni. Sok sikert!
2008. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kisfiam most 9 hos.ez teljesen normàlis hogy ilyen piciknek még 1-2 hoapis magyaràznak aztàn abbahagyjàk egy idöre majd ujra elkezdik.:)kb6 honapostol fogod lätni hogy nem nagyon hagyjäk mär abba de addig vàrhato az ingadozàs:)
2008. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-) Most megnyugodtam és ha a helyzet úgy hozza megpróbálok kemény lenni! Bár azt észrevettem ilyen hisztik alkalmával, hogy elkezdte, mikor néztem, aztán ha elfordultam abbahagyta. Amikor újra ránéztem, akkor újra kezdte. Onnan tudtam,hogy hiszti! A kis hamis! :-D
2008. júl. 26. 12:05
 5/5 anonim ***** válasza:

A babáknál egyszerre egy dolog fejlődik. Megtanul gügyögni, utánna másba kezd, és amíg mást tanul, addig nem beszél. Valószínűleg most az oda-vissza fordulásra gyúr és ez felemészti összes erejét. Amúgy ugyanígy van a növéssel és a hízással is, csak ez nem feltünő. Amikor rohamosan nő a magassága, akkor alig hízik, amikor sokat hízik, akkor keveset nő.

Ne izgulj, nemsoká forog és beszél is egyszerre:)

2008. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!