Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » AKi vitte babáját Dévény...

AKi vitte babáját Dévény tornára és nagyon sokáig kellett járni? Segített?

Figyelt kérdés

mennyi ideig jártatok és mi volt a baj?

mikor kezdett el javulni a gyermek??


2011. márc. 14. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Oxigénhiányosan született a kisfiam.3 hetes korától hordtuk,mert feszes volt az izomzata.8 hónapos koráig kellett vele járni.Azért addig,mert akkor indult el önállóan.Mindent előbb kezdett el csinálni,tehát nála konkrét javulást nem tudok írni,mert sose volt lemaradva.Én csak ajánlani tudom ezt a tornát.
2011. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

koraszülött lett a lányom. dec. eleje óta járunk. eleinte tényleg látványos volt a javulás, izgett mozgott. azóta kicsit csökkentek ezek, igaz neki sokszor még most is ökölben a keze, pedig már 7 hónapos. fordulni csak nagy ritkán fordul át, leginkább segítséggel, de az is lehet hogy lusti, mert segítséggel nagyon ügyes, szinte átrobban a másik odlalára. :)


amikor látjuk hogy valamelyik keze, válla feszesebb, azt jobban kezelik.szerintem még két hónapig kellesz járnunk, amig ténylegesen el nem kezd magától is forgolódni.-

2011. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem a saját gyerekemről tudok nyilatkozni, hanem ismerős kisfiúról. A kisfiú igen sokat gyarapodott, fél éves korára megduplázta a súlyát. A mozgásai le voltak maradva egy hozzá hasonló korú gyerekétől. Egy éves korában kúszik. Ha fogják mindkét kezét, lépeget. Nem volt kellemes eleinte a gyerkőcnek, de úgy láttam a kissrácon, hogy érdemes vinni.

2011. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 hós korától 9 hóig, akkor kezdett mászni. oxigénhiányos volt, hipotón. 11 hósan kezdett járni. úh nekünk segytett.
2011. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6 hónaposan vittük először, mert szétdobta a karját, ettől nem tudott hasról hátra fordulni. Kiderült, hogy feszes az izomzata. 2-3 alkalom után már megfordult, de 11 hós korára mentünk végig minden problémás izmon. Már azt hittem sosem lesz vége, mert ha egyet rendberaktunk, jött a következő. Pl. lábujjhegyen állt és hasonlók. Mivel elég későn kezdtük, 5 hónap kellett, hogy utolérje magát, pedig nem is volt nagy a baj.
2011. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enyém nem tudta jobb oldalra fordítani a fejét, és merevek voltak a nyaki-háti meg lábizmai. 2-től 10 hónapos koráig járt, akkor kezdett egyedül mászni. A torna eredménye: borzasztóan megerősödött:) Amúgy most kétéves, remekül működő gyerek, csak a lábfejét tartja időnként furcsán, de azt én is pont ugyanúgy, 25 évesen:)
2011. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!