Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babánál mi a tünete...

8 hónapos babánál mi a tünete az agyrázkódásnak? Mit figyeljek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az ágy szélénél felállt és hanyatt esett nagyon nagyot koppant és nagy púpja lett. Utána elaludt igaz (most is alszik) de ilyenkor egyébként is szokott és már nagyon fáradt volt.
2011. márc. 14. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem hány, nem imbolyog, éber, akkor nem kell izgulnod. Sok baba esik el, sajnos a legnagyobb vigyázatosság mellett is előfordul.
2011. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hányás ,aluszékonyság !
2011. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hányni még nem hányt alszik, de nem soká költöm mert fürdés majd megnézem amiket írtatok, remélem nem lesz semmi baj.


És igen ott ültem mellette csak mikor esett már nem értem el :( Sőt anyukám is ott volt! Annyira sajnálom :(((

2011. márc. 14. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Felsirt utána egyből?Ez is a lényeg,mert akkor nincs baj.Nekem ezt egy doki mondta,mert sajnos volt már hogy be kellett vinnünk a babánkat a kórházba megnézetni.
2011. márc. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor nekem agyrázkódásom lett, akkor előbb lettem aluszékony és rá pár órára hánytam.... Ha nagyon nem tudod ébren tartani akkor szerintem irány a sürgőségi. De nagyon remélem hogy nem lesz rá szükség és tényleg csak egy púp az egész!
2011. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sírt utána, meg nem vett levegőt de ő ilyen ha nagyon fáj vagy rosszul esik neki valami annyira sír hogy alig vesz levegőt. aludt 1 órácskát azóta felköltöttem jó kedve van néztem a fejét nem láttam rajta hogy fájna neki ahogy odanyúlok. Megivott egy üveg teát mást nem vettem észre rajta, gondolom ha rosszul lenne nem játszadozna... De minden esetre figyelem tovább.


Én is remélem nem lesz semmi komolyabb :(((

2011. márc. 14. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!