Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet a kisbabám allergiás a...

Lehet a kisbabám allergiás a kókuszmatracra?

Figyelt kérdés
A bal homlokán hónapok óta kiütések vannak, nem múlik semmitől, már mindenféle ennivalót elhagytunk egy időre. 8 hónapos. Az orvos adott kenőcsöt, az sem segít. Ráadásul viszket szegénynek. Más babájánál mi volt az ok?
2009. febr. 21. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, elvileg a kókuszmatrac antiallergén. Legalábbis azt mondják. Mosópor, öblitőre gondoltál? Vagy az ágyneműje nem műszálas? Vagy lehet hülyeség, de illatositót használtok a lakásban? Vagy párologtatsz illóolajat?

Arra is lehet.

2009. febr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy antiallergén, de már más ötletem nincs... Azért gondoltam erre, mert pont a bal oldalán szeret aludni. Minden tiszta pamut nálunk, a mosószer is 100%-ig lebomló öko szer, illatosítónk sincs...
2009. febr. 21. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm járt úgy a kókusz matraccal, hogy amikor megvette tele volt ágypoloskával és össze vissza csípkedték a kislányát. Még az üzletben másztak bele. Megfertőzte az ő ágyukat is, és az egész lakásban írtani kellett.

Mikor vettétek?

2009. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kb 10 hónapja vettük, de ezek a kiütések nem csípésnek nêznek ki...
2009. febr. 21. 16:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szokott megizzadni alvás közben az arca ott ahol a matrachoz ér?
2009. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges, h kicsit megizzad, igazad van, ettől is lehet!
2009. febr. 21. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!