Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan, mivel, és mennyit...

Hogyan, mivel, és mennyit játszotok/foglalkoztok egy év körüli babátokkal?

Figyelt kérdés

Néha lelkiismeret furdalásom van, amikor főznöm kell, vagy porszívózni (bár azt eléggé csípi a lánykám), de igazából általában olyankor elvan magában, és molyol valamivel.

De akkor is rossz néha.

Természetesen amikor alszik, akkor is van dolgom (kert, és társai), így teljesen kipurcanok estére, és mikor hazaér férjem, örülök, ha picit átveszi a picit:)

Kíváncsi lennék, hogy más mennyi idő tud babájával tölteni.


2011. jún. 29. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi délelőtt végig játszunk, ebédig. Építünk, bújócskázunk, formabedobózunk, autózunk, hintázunk, mondókázunk, stb.

Főzés közben kap egy szekrényt a konyhában, azt pakolja, közben én főzök, és énekelek, beszélgetünk.

Délután időtől függően kint vagyunk, együtt öntözzük a virágokat, homokozunk, stb.

De minden nap 1 órát bent van a járókában is, egyedül eljátszik, addig én összerakom a lakást emberibb formára, ilyesmik.

Egyébként rengeteget pakol mostanság az 1 éves kisfiam, amihez én nem nagyon kellek, persze jön velem, mosást berakunk, porszívózunk, amíg felmosok, nézi az etetőszékében ülve, stb. Valahogy minden program, a házimunka is közös, így nincs lelkiismeretfurdalásom, persze mint írtam, a délelőtt szinte mindig házimunka nélkül, kettesben telik, és délután is figyelek erre tudatosan...

2011. jún. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kicsinek is kell,hogy önállóan játsszon. Így fejlődik a kreativitása. Napközben csak figyelek rá,beszélek hozzá,de csak délután vagy este játszunk együtt. De akkor is többnyire azzal foglalkozik,ami éppen érdekli,nem velem.
2011. jún. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!