Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit és mit foglalkoztok...

Mennyit és mit foglalkoztok 3-4 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mit csinál, amikor ébren van? És ti mit csináltok? folyamatosan "szórakoztatjátok" vagy hagyjátok egyedül is el lenni, például pihenőszékben, vagy játszószőnyegen... És milyen arányban?
2011. máj. 30. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nap közben nagyon el tud szórakozni egyedül is. Olyankor leteszem a szőnyegre, ha megunja, akkor a pihenőszékbe, vagy a nagy ágyra, vagy a kiságyba a forgó-zenélő alá (nekünk nem a fekvő részen van, hanem az ágy másik végében), vagy a hintába teszem. Kiviszem a teraszra, ott is van hintája. De nem nagyon kell szórakoztatni. Ha unatkozik, olyankor énekelek, táncolok neki, mondókázok, beszélgetek vele, grimaszolok.

Általában estefelé kicsit már nyűgösebb, olyankor már együtt táncolunk, hogy felveszem, és ringatom. Vagy kimegyünk sétálni, de nem a mózes részével a kocsinak, hanem a hordozóval. Megmutatom neki a fákat, a bokrokat- imádja őket! :)

2011. máj. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is majdnem feltettem ma!

Amúgy a miénk épp 3 hónapos.

Most éppen a járókában van és "dumál" az állatkáinak:)

De nem sokáig marad meg egyedül.

Kíváncsi lennék mások ezt hogy csinálják, az ember olyan bizonytalan.

2011. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én picim 3 és fél hónapos.Szinte ugyanaz a válaszom,mint az elsőnek.

Játszószőnyeg,majd ha megunja pihenőszék.Udvaron babakocsizás vagy séta,bár ilyen melegben nem az igazi.Folyamatosan nem tudnám szórakoztatni,mert az nagyon fárasztó,meg akkor nem is tudnék tőle semmi mást csinálni.

Szerencsére el van egyedül is,de van amikor meg egyfolytában nyügösködik.Na az a nehéz.Akkor kézbe kell vinni ide-oda,hintáztatni,ilyesmi.

2011. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leginkább délelőtt elvan magában a nagyágyon, a kiságyában csak aludni szokott. Saját magát szórakoztatja, beszél, sikongat. Velem is akár 1/2-1 órát "beszélget". Mi is sétálunk az udvarban és a lakásban, virágokat nézünk, stb. Pihenőszékben nem nagyon szeret, inkább a nagyágy. Kis plüssökkel is elmatat, meg a feje alá tett textilpelust szokta gyűrni egy jó fél órát.
2011. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!