Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11-12 hónapos babátokkal...

11-12 hónapos babátokkal mennyit foglalkoztok intenzíven 1 nap?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a 14 hónapos lányommal egész nap:) ha fent van, akkor nem hagy békén. Néha elvan a játékaival, de csak pár percig, aztán jön hozzám, hogy menjünk ide-oda, vagy olvassunk. Szoktam neki mesélni és mutogatom amit csinálok, hogy legalább valamivel végezzek. Fárasztó nagyon, de ilyenkor nagyon fogékonyak. Ami konkrétan irányíott tanulás amit könyvből nézek olyan 20-30 perc.
2011. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kovacsgeza válasza:
100%
öcsémmel gyakorlatilag reggeltől estig folyamatosan az egész család.
2011. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Folyamatosan ha nem alszik. :(

Azaz

5:00-9:00-ig.

11:00-15:00-ig ( itt van egy séta ami kb. 2-3órás, de most hogy jó az idő ebből is másfél óra a parkban megint csak játék)

16:00-20:00-ig.


Bizonyos mértékig elrontottuk a gyereket, de nagyban belejátszott az is, hogy milyen körülmények között élünk.


Az intenzív foglalkozás az mondjuk minden alvás között idő fele kb.

2011. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem 12 hónapos a kisfiam, 1*alszik nappal, csak addig vagyok szabad, ha fent van végig vele vagyok, nem igazán van el egyedül, csak akkor ha mellette vagyok, ha felállok, már jön utánam.
2011. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben csak azt tudom irni amit az előttem lévő:)

az én 1 évesem sincs el egyedül még 1 percre sem :(

2011. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11 hónapos kislányom tud egyedól játszani. Leülök a közelében de egyedül elvan. Persze játszunk együtt is, járunk játszótérre, de 10-15 percre könnyedén lefoglalja magát.
2011. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem a kicsi jól elvan a nagyobbal, szóval az 1éves a 3évessel, de egyébként meg egyedül szeret lenni - nem igényli nagyon a társaságomat. A nagyobbik fiami is ilyen volt- szeretett egyedül játszani. Persze ahogy elvégzem az otthoni teednőket mellettük- mesélünk, mondókázunk a kicsivel és játszok vele, a nagyobbikkal meg amig a kicsi alszik, rajzulunk, festünk, matricázunk, és építünk-építünk-építünk mert azt nagyon szeret.

De mindketten nagyon jól elvannak egyedül- illetve egymással is.

2011. máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem vagyok vele, ha alszik.
2011. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!