Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HOgyan juthatunk el odáig,...

HOgyan juthatunk el odáig, hogy a tápszert felváltsuk főzelékre?

Figyelt kérdés

Azt mondta a védőnőm, h két hét alatt el lehet jutni idáig.Két hete esszük. Előbb tápszert adtam, aztán pár kanál főzit. Eddig rendben is voltunk. Aztán fordítottam a sorrenden. Előbb adom a főzit, aztán a tápszert. Csakhogy mióta ez van, azóta a főziből eszik pár kanállal, és sírásba kezd. Összegyűlik a szájában, és nem nyeli le. Aztán megnyugszik, megint pár kanál, újabb sírás. Szerintem vmit nem jól csinálhatok, vagy elronthattam vhol... Szerintetek lehet, h túl éhes, és nem elég gyorsan jut kajához a főzivel, hisz a tápszer gyorsan le tud szaladni az üvegből? Esetleg türelmetlen emiatt? Újra váltsak? Kezdjünk annyi tápszerrel, h ne legyen "türelmetlenül" éhes, aztán a főzi? De így hogy hagyhatjuk el a tápszert? Arra is gondoltam, h talán én akarok túl sokat beleerőltetni: ma megevett kb. fél üveg gesztenyepürét almával, csirkehússal, aztán leöblítette 100ml tápszerrel. Ez elég lehet?Segítenétek, mert ma is sírtunk, nehéz volt nagyon, ráadásul így beletelik egy, másfél órába is az etetés.

félévesek vagyunk


2009. febr. 21. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenképp tápszer elött kináld a főzeléket. És ha ilyen kis türelmetlen kezd el elöbb az etetést, ne óramű pontossággal, mert valószinűleg éhes és a cumisüvegből könnyebb enni :)Én a főzeléknél szoktam közben teával is kinálni.

Amit irtál, szerintem elég a fözelék+ tápszer menyisége. De úgyis jelzi ha éhes! :)

Boldog babázást!

2009. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!