Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelust használjak?...

Milyen pelust használjak? Minden éjszaka tiszta pisi a kisfiam.

Figyelt kérdés
Minden éjjel legalább 1x tisztába teszem 2 éves kisfiamat, most megint 1:00 órára teljesen kifolyt a pisi, pizsomát is cserélni kellett, alvós zsákot szárítani. Kipróbáltam már mindenféle pelust. Pampers 6-osat használjuk leggyakrabban, de volt már Libero 7-es és Huggies is. A legnagyobb méret kell mindegyikből, hisz 15 kg a kisfiam. Este még tápszert iszik (2dl), igényli, nem akarom elvenni tőle. Tud valaki tuti pelust ajánlani? Megvennék én bármilyet, úgyse olyan sok kell belőle, csak éjszakára, nappalok OK.
2011. márc. 15. 01:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más az, ami beválik. Mi a Happy-t használtuk. A Pampersből az én kisfiam is kipisilt. Aztán rájöttünk, hogy a lengyel gyártású Pampers jobb és a dereka is gumis. Az már okés volt...
2011. márc. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
most én is ezzel küszködök.Nekünk is happy van nagyon jó volt eddig most viszont 1 hónapja nekem is tisztába kell tennem mert tiszta pisi.Lehet nem is a pelussal van a gond,hanem most valamiért többet pisil éjjel mint nappal.Nem tudom,mert eddig is ezt használtuk és nem folyj ki sose,sőt volt olyan hogy majdnem száraz volt a pelus.Nem tudom mire váltsak legalább éjszaka.
2011. márc. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

22 hónapos a kisfiam 15,4 kg.Gyakorlatilag ugyan ebben a cipőben járunk.A magyarországi kereskedelemben kapható ÖSSZES pelenkát kipróbáltam.Hidd el nincs nagy különbség köztük ebben a szituban.Az én babám az esti tápszer mellett még éjszaka is bevág egy cumisüveg vizet,vagy teát.Most ott tartunk,hogy a DM,Pampers,Huggies,Libero és sorolhatnám(még diszkontosat is vettünk)ugyan úgy átázik és egyszer cserélnem kell ha tetszik ha nem éjszaka.Ő szomjas én kénytelen vagyok felkelni.Ez van... :)

Remélem Nektek sikerül megoldást találnotok,de azt ne a pelenkától várd!

2011. márc. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi váltottunk Pampers Premum Care-re, ez bejött. A fiam hason alszik és mindig kifolyt a hasánál, mert az összes pelusban van nedvszívó még a derékvonalon a tépőzárnál is és ha ráfekszik simán kinyomja a pisit. A PPC-ben végetér a nedvszívó réteg a derékvonal alatt és a tépőzár összefogja fölötte, így nem folyik ki semmi. Nekünk ez vált be egyedül, 13 kg a fiam, este megiszik kb 3 deci folyadékot elalvás előtt és ez simán tartja. Mi az 5-öst vesszük, bőven elég.

A Huggies Premiumból oldalt folyt ki mert nem volt elég széles, sőt át is nedvesedett és összefogta a festéke a ruhákat. A Liberóból és a sima Pampersből felül folyt ki a derekánál, a Tescós is keskeny volt, annak is a combjánál jött ki. A Rossmannosból jött ki a zselé, a DM-esnek meg utáltam az anyagát, úgyhogy azt nem is próbáltuk most erre a problémára.

Remélem találsz valami használhatót a mi történetünkben:))

2011. márc. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a Tescos(zöld csomagos)vált be.Éjszakára mindig ezt használjuk.nappalra Pampers sleep and play.
2011. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az en 7,5 honapos kisfiamnal a pampers vallt be.kibirja az egesz ejszakat.a huggies allandoan atazott a happy-rol mar nem is beszelek.de en is azt vettem eszre h ugyan az a nevu pampers ( azt hiszem sleep and dry) Magyarorszagon es itt Angliaban (itt elunk) teljesen mas .a pampers premium care viszont tenyleg jo.
2011. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi a hozzászólásokat!

Igen, nekem is a hasánál jön ki a pisi, az én kisfiam is nagyon szeret hason aludni. Ne nevessetek ki, van egy ötletem! Beleteszek a pelusba Tena Lady-t, pont tökéletesen illik a Pampers pelusba. Csak az a baj, hogy az túl vastag, nem akarom, hogy kis Drágámnak kényelmetlen legyen éjszaka. Na..., lehet kipróbálom! :-) Majd jelentek!

2011. márc. 15. 23:43
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet veszek Pampers Premium Care-t is, ahogy egyik kedves válaszoló ajánlotta!
2011. márc. 15. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!