Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hósan mászott,9,5 hósan...

7,5 hósan mászott,9,5 hósan felállt, akkor várható, hogy nemsokára elindul? (cipővásárlás miatt kérdezem)

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 06:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Általában 3 hónappal felállás után indulnak el (nálunk bevált, 7,5 hónaposan állt fel, és 10,5 hónaposan ment egyedül)
2011. márc. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Minden baba más...

Az enyém 10 hósan állt fel és 13 hósan indult el.

A cipővel, szerintem nem kell sietni...A legegészségesebb, ha mezítláb jár. Az én kisfiam ortopéd cipőt hord, de míg nem ment önállóan stabilan, addig a doki azt javasolta, hogy mezítláb a legjobb...

2011. márc. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Az enyém 6,5 hósan állt fel kapaszkodva (még kúszni sem tudott) ÉS 10,5 hósan indult el!

Szóval szerintem ráérsz, mert ahogy felállnak, akkor a súly miatt kicsit jobbanő a talp, és ha hamar megveszed akkor nem sokáig lesz rá jó! Türelem :)

2011. márc. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem türelmetlenségből kérdeztem, hanem mert érdekelt, ráér még, de ha gyorsan kell vennem cipőt, akkor most veszek.

Nem értem miért támadtok ennyire, nem vagyok siettetős anyuka...

2011. márc. 15. 07:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem itt senki nem támadott téged, csak tanácsot adtak, saját tapasztalatból. Vagy nem azt kértél? Nem kell azért rémeket látni...
2011. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 7 honaposan allt fel kapaszkodva majd 8 honapos kora korul mar kapaszkodas nelkul felallt barhol. Most mar a 13 honapot is betoltotte es csak most indult el igazan. En 2 hete vettem meg neki az elso cipocskejet amivel kint is tud setalni az udvaron. Amig csak bent probalkozott a lepkedessel/jarassal nem volt cipocskeje. Ugyhogy nallunk nem jott be az, hogy hamar felallt es utanna hamarosan elindult. Fel el telt el a felallas es jaras kozott. :)
2011. márc. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én fiam 6,5 hósan felállt kapaszkodva, azóta már kapaszkodva járkál. még nincs cipője, nemtom én se mikor vegyek neki. 9hós most.
2011. márc. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kislányom 7 hósan állt fel, 10,5 hósan indult el egyedül, de utána még kb. 1,5 hónapig csak itthon járkált. Mondjuk pont tél és hó volt, így nem vettük ki a kocsiból. Én 1 évesen vettem neki igazi kiscipőt (előtte kocsicipőben volt a babakocsiban).
2011. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Senki sem támadott:)

Az én kisfiam 7 hónaposan minden mellett felállt, mászni 9 hónaposan kezdett, két hét múlva egy éves, és még nem jár.

Ez tényleg abszolút babafüggő...

2011. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!