Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor teáztatjátok a babátokat?

Mikor teáztatjátok a babátokat?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, a kaja mellett napi kb fél liter folyadékra van szükségük a babáknak. Mi kb fél dl.t ha megiszunk. Igazából nem is tudom, mikor kéne itatni. Két etetés között? Attól félek, akkor nem lesz éhes, mert a teával/gyümilével/vízzel telítődik el. Ti hogy csináljátok?

hathós hozzátáplált, tápszeres baba anyója


2009. febr. 21. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is 6 hósak vagyunk. Én úgy tudom, hogy testsúly kg*150 ml. Ez már bizonyos kor felett már nem érvényes, irreális értéket ad ki. De én még valamennyire tartom magam ehhez (8kg). Nálunk 3* tápszer van (220ml, 220ml, 240ml) plusz a maradék két kajcsira 200 ml tea. Összesen 900 ml környéke. A védőnőnk szerint ez megfelelő. Annyit tett hozzá az én megnyugtatásom végett, hogy ha szomjas a baba, inni fog kérni. Nálunk a főzi és pép után a babóm nem iszik közvetlenül, csak kajcsi után 1-másfél órával. Kaja előtt fél-háromnegyedd órával már nem adok neki inni. A kajcsi előtt egy órával még adok teát. Nálunk annyi idő alatt kiürül. Remélem, segítettem!

Üdv

2009. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!