Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmenjek a babámmal így...

Elmenjek a babámmal így vidékre? Ti elmennétek?

Figyelt kérdés

Anyukámnak csütörtökön szülinapja lesz,és a nővérem egy meglepetés bulit szervez(ett) neki.Mondta,hogy mi is elmehetnénk a picivel és a párommal,mert legutóbb karácsonykor találkoztunk.A babám 7 hós,az út pedig majd' 3 óra.A párom nem valószínű,hogy tud jönni,mert dolgozni fog és reggel/délelőtt kéne indulnunk.A kislányom nagyon nyugis baba,alig sír,de nem tudom,hogy elmerjek-e vele indulni így kocsival...

Ha meg nem megyünk,akkor attól félek,hogy anya vagy a tesóm megsértődik.


2011. márc. 15. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Én simán elmennék, mi 10 hóssal mentünk a nagyihoz több mint 10 órás útra (Repülő, komp, busz) és simán kibírta. Szerintem ha akkor indultok mikor álmos (alvásidejében) még végig is alhatja az utat.
2011. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan induljatok el, ha már nagyon nyugtalan lesz a babád akkor megállhatok egy picit útközben "pihenni". Legalábbis mi így szoktuk csinálni. :) Nekünk a mamához 4 óra az út, van amikor nem is kell megállni miatta mert nagyon jól "eljátszik" a kocsiba, de van amikor egy 10-15 percre megállunk.
2011. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
persze,hogy menjetek.megálltok néha pár percre,mikor már nagyon nem bírja.
2011. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Alvásidejében menj,a kocsi lehet úgy elrázza,h végig szunyálni fog!Ne hagyd ki a meglepi bulit,nektek is jó lesz kicsit a családdal!
2011. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan:) A nem annyira nyugis két hónaposom jött velem államvizsgára, egy nap alatt kétszer 3 és fél órás kocsiút, és végigaludta.
2011. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan elmehettek, időzítsd úgy az indulást,hogy a délelőtti alvás időben legyen
2011. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Végül is úgy döntöttem,hogy elmegyek a picivel,a férjemnek itthon kell maradnia.Igazából én azért félek ettől az úttól,mert nem igazán szoktam túl sokat vezetni,csak itt a városban.
2011. márc. 15. 14:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor pedig állj meg pihenni többször!Kicsit mozogsz,sétálsz,iszol egy kicsit és mehet is tovább az út :) !
2011. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

én is szinte csak a városban vezetek, de én is elmennék :)

Jót fog tenni nektek :)

És alvásidőben menj, akkor neked is könnyebb ha csak az útra kell figyelni :)

Vagy az elején próbáld ébren tartani egy kicsit és akkor tuti végig alsuik!

Én íg ycsináltam mindig mikor utaztunk, jól lefárasztottam de már út közben...És így később aludt el, viszont csak akkor kelt fel mikor megállt a kocsi! :)


Jó utat és jó szórakozást! :)

2011. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!