Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire megbízható a babacsod...

Mennyire megbízható a babacsoda.hu webes áruház?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni, de olyan furcsa, hogy előre kell fizetni?
2009. febr. 21. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy előre kell fizetni???Én rendeltem tölük egy szinpatikus házaspár csinálja és mondjuk én pécsi vagyok személyesen hozták ki a terméket és én akkor fizettem nem volt gond,ami meg pont nem volt raktáron nekik azt is megszerezték és értesitettek mikor lessz és hozták is.Honan gondolod hogy előre kell fizetni,hol olvastad?
2009. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én vidéki vagyok, és előre kell fizetni, amikor megtörténik a jóváírás a számlájukon, akkor küldik az árut, az oldalukon is meg tudod nézni, nem mindenki pécsi.
2009. febr. 23. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Megnéztem,de csak akko kell elöre fizetni ha átutalással fizetsz de ez mindenhol igy van,ha ez gond kérd futárszolgálattal és utánvét fizetsz azaz szállitáskor!Egyépként MEGBIZHATOAK!!
2009. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nekem is úgy tűnik, hogy korrektek, tegnap utaltam a pénzt, ma postára is adták a csomagot, elvileg holnap itt van, tehát gyorsan megy.
2009. febr. 24. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!