Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honapos lesz a fiam 29-en/ig...

6 honapos lesz a fiam 29-en/igaz ebben a honapban nincs 29/de holnap mar nem lesz neki eleg a Beba 1-es tapszer, vehetunk mar neki beba 2-es tapit?

Figyelt kérdés

Es mi a velemeny a beba 2 vanillias izurol?Azt adhatom neki,vagy mindenkeppen beszeljek a doktornonkel emiatt?


koszonom a valaszokat


2009. febr. 21. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy baja lenne tőle, bár mi mikor már betöltötte rá 2 hétre kezdtük használni. Vaníliásat nem használtunk ,mert a fiam a vaníliás tejpépet se szereti.
2009. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan vegyetek.Az én kisfiam most 24-én lesz 6 hónapos, és a doktornőnk már egy hete felírta neki a 2-es tápszert. Mi Milupa Ha 2-tőt eszünk.Azt mondta, nyugodtan lehet neki adni hamarabb, főleg ha már nem lakik jól az 1-sel.
2009. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eggyik ismerősöm babája már 4 hónapos korátol azt eszi, mert nem volt elég neki az eggyes. Szerintem nem lessz baja. Ja és az osztrák beba 2 pedig eleve 4 hónapos kortól ajánlott
2009. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat.
2009. febr. 23. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!