Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vittétek vízbe (medencéb...

Mikor vittétek vízbe (medencébe) a kicsiteket?

Figyelt kérdés
Holnap elutazunk egy 4 csillagos szállodába és gondoltam, ha nagyon-nagyon-nagyon tiszta és meleg a víz a medencében egy kicsit beleteszem. Kétségek között vergődök, mert még picurka. Felejtsem el? 3,5 hónapos csak... Vitte valaki ilyen korán? És a babaúszáson vajon tényleg mással tisztítják a medencét?! (Nálunk a gyógyfürdőben van az úszás, ahol hétköznap a nyugdíjasok pancsolnak, 7végén pedig a picik) Úgy gondolom egy 4 csillagos szálloda se lehet olyan rossz tisztaság szempontjából . Segítségeteket kérném! Maradjon kinn?
2009. febr. 21. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vinném, mert annyi influenzás van. Mi amikor egy wellness szállóba mentünk a Balcsihoz akkor volt a fiam 10 hónapos. Mondjuk a Kolpingba biztos bevinném de az kifejezetten gyerekhely......
2009. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam 6 hós volt, mikor Kehidán voltunk. imádta a vizet, semmi baja nem lett, csak pancsolt 1 nagyot jót:)
2009. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Kisfiam április 18-án született és július végétől pancsolt velünk az itthoni medencébe.Nagyon élvezte.
2009. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én még nem vinném be, főleg ha kislány (de kisfiút se).

Nálunk is úgy van a babaúszás a gyógyfürdőben, ahogy írtad, de előtte leengedik a vizet, és nem klórral fertőtlenítik, hanem vm bababarát fertőtlenítővel.

Valószínű, hogy nem lenne semmi baja, de sztm ne kockáztass, nagyon pici még.


5 hós kislány anyukája

2009. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan viheted. Ha elkap valamit azt azzal hogy nem engeded be a vízbe úgysem tudod megakadályozni. Mi a Kolpingban kaptunk hasmenéses hányós vírust január közepén. Van olyan babaúszás egyébként ahol oxigénnel fertőtlenítik a vizet nem klórral. Mi 12 hetesen voltunk először babaúszáson. Azóta is járunk vízbe meg úszásra is és semmi baja a lányomnak most 11 hónapos lesz. Ha van bébi medence akkor oda vidd vagy a 30-32 fokos felnőtt vízbe. Gyerek vízbe ne nagyon és nyanya áztatóba se. Kellemes pihenést!
2009. febr. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajna sokkal okosabb nem lettem! :-( :-) Meglátjuk... Azért látom van aki vinné, van aki nem. Szóval enyém a döntés! Biztos sok ilyen döntést kell még meghozzunk, mire felnő.. :-))))
2009. febr. 22. 07:54
 7/7 anonim ***** válasza:
mi is járatjuk a babánkat babauszásra 3 honapos kortól lehet,az én babám 4 hós ,de nagyon élvezi,de nem a meleg vizben van az uszás,hanem az uszó medencében.ami 29 fokos.kérdezed meg a szállodában hogy ők mit ajánlanak.jo pihit!
2009. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!