Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagytátok valaha a medencébe...

Hagytátok valaha a medencébe úgy a gyereket, hogy be volt kakilva? (többi lent)

Figyelt kérdés
most voltunk nyaralni(belföld) az 1éves fiúnkkal,és a gyermek medencébe voltunk vele,rengetegen voltak,és ott ültem a szélén,párom és az anyja "tologatták" a fiam a csónakjában körbe-körbe...stb,én néztem őket,és közvetlen mellettem volt a medencében egy kis csúszda,és hallottam hogy az egyik gyerek mondja hogy"fú de büdi van",egyből láttam egy másik gyereket az anyjával,mert pont felemelte a gyereket megszagolta,természetesen ő volt bekakilva,de az semmi,oldalt már folyt ki,totál átvolt ázva,a gumirésznél tiszta fos volt szó szerint,az anyja megszagolta ugye,vigyorgott egy jót a nagyinak,mert ő is ott volt,és fogta,szépen visszaengedte a gyereket a vizbe,beletette,sőt,csúszdára is engedte tovább,a nagyival meg ott nevetgéltek....hát engem olyan ideg kapott el,lehet én túlzom el,de azért ha a fiamnak már folyna a kaki a pelusból,vissza nem tenném még a vizbe,nem beszélve a többi gyerekről akik bármilyen fertőzést is elkaphatnak miatta....nem hiszem el hogy nem volt még 1 úszópelus hogy kicserélte volna....és ég ez semmi,miután ezt láttam,mondtam a páromnak gyerünk,hozd a gyereket a másik medencébe,mert pont odahozta az anyja mellénk a gyerekét,igy átmentünk a másikba,és kb 20perc után látom,hogy ők is átjöttek,de a gyereken még mindig a szaros úszópelus van....szerintetek?Én túlzom el,vagy ez normális?Nem sok kellett hogy ne szóljak a nőnek,de inkább nem tettem,mert nem lett volna jó vége az tuti.
2011. júl. 21. 14:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szólhattál volna...

Ha nem neki, akkor az úszómesternek. Én biztos megtettem volna!

2011. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem is a nőnek, de bizony a strand illetékeseinek kellett volna szólni. Ilyenkor le kell, hogy engedjék a vizet és fertőtleníteniük kell a medencét.

Eszem megáll, hogy milyen emberek vannak...

Mi is most voltunk nyaralni. A kisfiam 2,5 éves, de minden pisinél is szólt - gondolhatod mennyit jártunk a WC-re :-)

Megjegyzem, pisilni sem láttam egy más gyereket sem :-(((

2011. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nálad nem volt még1 úszópelus? Én oda vittem volna nekik, hogy látom szükségetek van rá.
2011. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
igen,szólhattam volna,akartam is mint irtam,de a párom csititgatott hogy hagyjam,mert én a nőt akartam "kiosztani",de aztán el is jöttünk onnan...úszómester a közelbe sem volt.A vizbe nem láttam kakit,csak a pelusába,de már a gumis részénél és tiszta kaki volt.
2011. júl. 21. 15:02
 5/23 A kérdező kommentje:
legalább szégyellné el magát,nem nekiáll még a nagyival röhögni ezen...
2011. júl. 21. 15:03
 6/23 anonim ***** válasza:
54%
Hát én tutira kicseréltem volna. A többi gyerekre nézve is fertőző lehet, meg gusztustalan, meg ha a többiekre nincs is tekintettel, legalább a sajátjára legyen már. Nem hiszem el, hogy az a gyerek jól érezte magát a szarban. Eszem megáll.
2011. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%

Szintén gyerekmedence, kislányommal pancsolunk épp, amikor a mellettem lévő kisfiú szólt az anyjának, hogy pisilnem kell, mire az anyja - még csak nem is halkan - "ott vagy a medencében, intézd el".

Szóval nagy az Isten állatkertje.

Nyugodtan szóljál máskor, ha ilyen van. Bár én sem szóltam volna, mert én is inkább a csendesen tűrök kategóriába tartozom, de hát ez már tök gáz...kakis gyerek egy medencében...jaj.

2011. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
hát igen,én se jutottam szóhoz...kényelmesebb volt neki a semmittevés a vizben,mint hogy kicserélje a gyereke pelusát...és még röhög is rajta.
2011. júl. 21. 15:12
 9/23 A kérdező kommentje:
igen,sajnos pisi miatt meg pláne nem viszik ki.....aztán meg ezt tanulja meg a gyerek,és még felnőtt korába is a vizbe fog vizelni....mert sajnos az még hagyján hogy a gyerekek a vizbe pisilnek(persze ez sem normális a nagyobbaknál már),de felnőttek is vannak akik képesek belehugyozni,és még hangot is adnak ennek....gusztustalan egy mai világ ez sajnos...
2011. júl. 21. 15:15
 10/23 anonim ***** válasza:
69%

velünk hasonló a homokozóban történt. kis 1 év körüli leányzó homokozott a fiammal. felállt a kislány és a fehér nadrágja tiszta kaka volt. kb. 10 perce voltunk ott akkor. felálltam, megkerestem a szüleit és szóltam nekik, hogy a kislányuk bekakilt. azt mondja a nagymama röhögve, hogy tudják :O

de mondom folyik ki a fos a pelusából abba a homokozóba amiben éppen játszik a többi gyerekkel!

azt mondja, hogy ők tisztába akarták tenni de meglógott :OOO

mondtam, hogy azért próbálkozzanak tovább...

és sikerült tisztába tenniük.

én kibuktam de ez még nem is olyan durva mint a te sztorid :S

2011. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!