Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet karikás a szeme...

Mitől lehet karikás a szeme 13 hós kisfiamnak? Nem alszik eleget? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mostanában előfordul, hogy csak 1-szer alszik napközben. Este 8-tól reggel 5-6-ig alszik csak, aztán ebédelőtt alszik 1-1,5 órát. Hát ez nem sok, de délután már nem akar aludni és ebédelőtt is csak ennyit alszik. Reggel, meg semmi pénzért sem alszik vissza. Ha 5-kor kel, akkor próbálom még visszaaltatni, de általában nem megy. Mostanában látom a szeme alatt a karikákat. Szerintetek a fáradtságtól lehet? Vagy itt olvastam a vashiányt írták. Saját tapasztalatotok van-e?
2011. márc. 15. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Éppen ma reggel néztem én is a kisfiam szemeit,tiszta karika.:-(Borzalmas éjszakánk volt,én ennek tudtam be...

Kisebb korában volt ilyen akkor vizeletvizsgálatot csináltak,mert valami vese elégtelenségre is utalhat,de akkor neki negatív volt minden lelet.

2011. márc. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerinetm lehet tavaszi fáradtság is (az én fiam pl tök sápadt, pedig ha nem esik, minden délelőtt levegőn vagyunk), de lehet a kevés alvás is.

Most olvastam, hogy 13 hónaposan átlag 13,5 órát alszanak a 24-ből. Az én babámnak simán megvan ennyi (15 hónapos volt tegnap), mégis sokszor karikás, sápadt.

Már nagyon várom, hogy sok friss zöldséget, idénygyümölcsöt adhassak neki, mostmár mindent ehet, akkor biztosan jobb lesz a helyzet.

2011. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!