Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tul keves neki 1 uveges...

Tul keves neki 1 uveges bebikaja? Tapszert utana, vagy mondjuk masfel uvegeset egyszerre?

Figyelt kérdés
Az elso eltekezest kivaltottuk kisfiammal,az ebedet,de ugy tunik keves neki 1 uveggel(125g),mert utana meg bevag kb 50ml tapszert,meg kozbe is kb 15ml teat. Tapszerrel potoljam neki,vagy bontsak fel meg egy uveges kajcsit es mondjuk annak a felet adjam neki plusszba?
2011. márc. 16. 13:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

akkor nem fogja felírni.


amúgy én azt tanácsolom, hogy térj át a tejpépekre üveges helyett, táplálóbb is és neki valóbb!

2011. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Mar nincs ertelme atterni,mert ugye akkor 1 honap mulva kezdeni kene elolrol a hozzataplalast. koszi a valaszokat!
2011. márc. 16. 16:31
 13/18 anonim ***** válasza:

első vagyok Kecskeméti fajta: üvegre az van irva hogy 195 grammos, de cumisüvegbe kiöntve nekem csak 150...és az univeres fajta is 150? grammos! igy gondoltam hogy nagyobb kiszerelés! Ez van 4 hós kortól is!!!De gondolom ezt tudod:)))!!


Minden jót nektek!

2011. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

nem kell ám újra kezdeni ha most tejpépeket adsz neki :)

az pont olyan kiváltott étkezés és amit már kóstoltattál, nem kell, bármikor adhatsz neki!

2011. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerre kevesebb kaját adjál neki, és inkbb tápszerrel pótold!

Nekik még ekkora korban gyenge a gyomrocskájuk.


A bébiételekből meg van egy csomó 4hós kortól adható- nem darabosak. (nem is értem, aki ezt írta, hogy gondolta, hogy darabos 8hósoknak való kaját adsz majd a 3hós bébidnek??) Mindegy, lehet elnézte a kérdést.

Én úgy csinálnám a helyedben, hogy reggeli tápszer, tízórai kis gyümölcsös kaja+tápszer, ebéd kis zöldséges kaja+tápszer uzsonna és vascsora tápszer.

4-5hós korától meg már az uzsonna is lehet gyümölcsös, vagy tejpép. És ekkor már lehet a kaja adagot növelni a tápszert meg csökkenteni.

reggeli-vacsora tápszer


remélem sikerrel jársz!

2011. márc. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom! :) Megprobalom,amit a kedves utolso hozzaszolo irt! :) Szep napot!
2011. márc. 17. 09:05
 17/18 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy a 8 hónapos kortól adható bébiételek darabosak. Eszembe sincs ezt ajánlani, arra írtam, hogy valaki ajánlotta a nagyobb kiszerelésű bébikaját. Ami nagyobb kiszerelésű, az nagyobb babának való, vagyis nem a kérdező gyerekének.
2011. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! 8_19-es vagyok- nem akartalak megbántani- félreértettelek!! :-) remélem nincs harag!!


Kérdezőnek sok sikert!!

2011. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!