Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka hogyan jelez a babátok...

Éjszaka hogyan jelez a babátok, ha éhes?

Figyelt kérdés
Az én lányom szívja az ujját, bár ez neki a cumizás is. Ezért sokszor nehéz eldöntenem, h éhségből, v a maga megnyugtatása miatt szívja-e. És amikor csak szomjas, akkor hogyan "szól" a babátok éjjel?
2009. febr. 21. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

mennyi idős a babád?

az enyém miután 1 hétig már átaludta az éjszakát nem adtam neki éjjel semmit ha felsírt, felvettem és szépen visszaaludt.

2009. febr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Nahát, az enyém nem szívbajos, jó hangosan felsír...aztán alaposan kiszívja a cicit:D
2009. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Az enyém is igen hangosan követeli a járandóságát:)
2009. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én fiam mikor picike volt csak nyöszörgöt,nem is sirt csak olyan kis csukló hangokat adott ki amivel felakarta hivni magára a figyelmet!mikor már 1hetes volt már annyira rendszeres volt az szopi ideje hogy éjszaka elöbb fel keltem minthogy nyüsziteni tudott volna!Aztán ez késöbb át ment nála kis gügyögéssé és még különbözö is volt nála az evési meg az ivási gügyögés,ha apuka eltévesztette na akkor üvöltött de ugy:)persze aztán apuka is belejött és nem háboritotta fel a picit:)De sztem minden baba máshogy jelezz ezt neked kell megfejtened!Pusz
2009. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem csak nyekereg , v. gögicsél én se tudom hogy cici legyen vagy nem .De nem ugrok, valamikkor vissza is alszik de ha hangosodik meg cicisztettem .Nincs minden éjjel főnt.
2009. febr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!