Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyet lehet használni esernyők...

Ilyet lehet használni esernyőkocsira, karfa helyett?

Figyelt kérdés

[link]

Sajnos nem gondoltam,hogy fontos lehet,így olyan kocsit vettünk,amin nincs karfa.A nagykocsin van,és úgy szeret utazni a babám,hogy azon "pihenteti" a kezeit.A kicsikocsit meg ennek hiánya miatt utálja.Gondoltam egy ilyen ív jó lehet.Vagy baromság?Esetleg van valami univerzális karfa vagy ilyesmi?(a kocsit használtan vettük,és a típushoz tartozó új karfa ,majdnem fele annyi,mint a használt kocsi volt....)


2011. márc. 16. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Baromságnak nem baromság,de sajnos arra nem lesz jó amire Te akarod!Mert ez egy magas valami,még ha lefekteted akkor is nagyon kiér előre így nem tudja rátenni a kis kezét!Meg hülyén is nézne ki szerintem.
2011. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát nem hinném hogy ez jó rá de szerintem valami hasonlót fogsz kapni ami viszont jó!
2011. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!