Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HELP! Ma a csípőficam vizsgála...

HELP! Ma a csípőficam vizsgálaton belenézettem a koponyájába is a kislányomnak, és találtak benne egy cisztát mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Az van a papírra írva hogy PLEXUS CHOROIDEUS állományban egy 12mm-es kerek,éles kontúrú CYSTOSUS képlet látszik.

Azt nem értem,hogy azt mondta,hogy nem olyan érben van amiben vér folyik hanem amiben az agyvíz és ez van itt tágulva.Na most akkor értágulat vagy ciszta?3 hónap múlva kell visszamennünk ha nő akkor neurológushoz kell mennünk.

Volt valakinek ilyen a babájával?

Kétségbe vagyok esve.A doki azt mondta nem kell aggódni.


2011. márc. 16. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet, csak azt hogy a ciszták általában maguktol felszivodnak, ezért nem is szokták kezelni. Ne aggodj, biztosan nála is rendben lesz minden!!!
2011. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen,de azt mondta a doki,hogy abban az érben amiben az agyvíz folyik le a gerincbe egy értágulat van.Na az értágulat az nem ciszta szerintem.
2011. márc. 16. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is taláétak cisztát az agyában. Azt mondta a doki, hogy nem kell aggódni. Kialakulhatott még a szüléskor, vagy utána bármikor, amikor picit beverte a fejét - és ilyen, hidd el, rengetegszer előfordul, amint elkezd önállóan mozogni.
2011. márc. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem még pocakban volt a fiam, 20hetesen mondták, hogy van a fejében ilyen ciszta, végig volt is neki, csak a 36.heti uh-n nem látszódott már. Születése után 5hetesen mi is elvittük koponya UH-ra, de már nem látszódot semmi neki, szerencsére.


Több mint valószínű, hogy a te babádnak is fel fog szívódni- azért mondták a 3hónapos kontrollt. Reméljük, hogy ott már nem fog látszódni semmi.

2011. márc. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát mi is reméljük,hogy elmúlik neki.

Azért hétfőn elvisszük a máv kórházba megnézetjük ott is.

2011. márc. 17. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!