Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem nagyon száraz és...

A péniszem nagyon száraz és cserepes. A cserepesség idegesít jobban, mert elég csúnya. Vagy a kettő együtt jár? Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem jár együtt a két dolog. Sőt egyáltalán nem is normális. Hol dolgozol te? Kemence mellett? Menj el a háziorvosodhoz, és mond el neki. És kérdezd meg, mely orvos kezel ilyent?
2011. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
bőr és nemibeteg gondozóba kell menned
2011. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Cserepes?? Ültess bele virágot! :D


Amúgy ez valami csúnya nemibetegség. Irány az orvos! És ne szappannal maszturbálj (nem vicc)!! :D

2011. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyáron nekem is ilyen. hámlik a bőröm nekem is néha. Ez nem nemibetegség.
2011. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolsó, de igen ez betegség, a hámlás is...valószínűleg van egy jó kis gombás fertőzésed
2011. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem hinném. ez természetes, a bőrödnek is cserélődnie kell.
2011. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a bőröd 25-28 naponta teljesen kicserélődik hámlás nélkül is, nézesd meg a farkincádat, mielőtt megfertőzöd a partneredet
2011. jún. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ilyen betegséget a markodtól nem kaphattál. Van neked papírod, hogy eddig nem voltál AIDS-es?

2011. jún. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az igazság az, hogy 15 éves vagyok, és még soha nem volt nemi kapcsolatom. Amióta emlékszek, mindig ilyen volt. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nekem elég fura bőröm van. Sok ilyen kidudorodó kis "pötty" van az egész testemen. Bőrgyógyász erre azt mnodta, hogy nekem ilyen a bőröm.
2011. júl. 1. 13:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Már ugy értette, hogy a fehér embernek fehér, a négernek barna, a rézbőrűnek réz színű, a tied meg "ilyen" cserepes? És azt is mondta, hogy ezzel nem lehet semmit kezdeni? Mindenesetre fura...
2011. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!