Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves kisfiatoknak nyárra...

1,5 éves kisfiatoknak nyárra poló vagy body volr a praktikusabb?

Figyelt kérdés
Nyárra vásárolok már és nem igazán tudom melyik lenne praktikusabb, tavasszal még a bodyt gondolom annak, de nyárra szellősebb lenne talán a poló. Melyik vált be nektek?
2011. márc. 18. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Bár lányom van de nem nagy különbség.


tavaszra body-t adtam én is nyárra kis pólót v. kis inget

2011. márc. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy évesen volt nyár a kislányommal, nagy melegben póló és kisnadrág volt rajta, vagy ruhácska.
2011. márc. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én vegyesen adtam, hol body-t, hol pólót. Éppen ami szimpibb volt. :) Arra figyeltem, hogy 100% pamut legyen, mert a fiam nagyon nem bírja a meleget.
2011. márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor én is polókkal készülök inkább:))
2011. márc. 18. 09:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nekem is dilemma. Tavaly nyáron rövidujjú body és rövidgatya volt rajta. A nagy melegben csak egy pelus és egy póló. Akkor még nem járt, még csak mászott. Most viszont már igazi kis kópé, szalad (most 1,5 éves), megy a homokozóba ezerrel.

Nyárra főleg pólóval és rövidgatyóval készülök, mert szeretnénk megpróbálni a pelusról leszoktatást, de azért ha megyünk valahova, szerintem marad a body, az csak jobban fogja a pelust....

2011. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron volt 1,5 éves a lányom, én is jobb szerettem a póló + rövidnaci vagy szoknya megoldást.

Bodyban nagyon melege volt.

Néha viszont elcsúszott a pelus a body hiányában, ezért csak nyáron inkább átszoktunk a bugyipelusra, mert ha lecsúszott, simán visszahúzkodtam neki. Aztán a bodys időszakban visszaszoktunk a sima elölcsatos pelenkára.

2011. márc. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!