Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két kisfiú után bevállaltad a...

Két kisfiú után bevállaltad a harmadikat? Kislány lett?

Figyelt kérdés
Két kisfiam van, a nagyobb 3 éves a kicsi 3 hónapos. A terhességem feléig abban a tudatban éltem hogy kislányom lesz, de a genetikai uh-n közölték velem hogy itt bizony egy fütyi van. Hazáig bőgtem nagyon csalódott voltam. Amikor megszületett örültem, hogy gyönyörű és egészséges. Most meg foglalkoztat a gondolat, hogy milyen jó lenne egy kislány is. Csak az a baj, hogy nincs semmi biztosíték arra hogy a harmadik kislány lenne...
2011. márc. 18. 10:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10 és 7 éves lányok mellé született tavaly a kisfiam. :)

Nagyon vágytam egy kisfiúra (egyet elvesztettem :-(. )meg is tettünk mindent az érdekében és összejött. Én is azt mondom hogy ez volt életem legjobb döntése, pedig majdnem meggondoltam magam az utolsó pillanatban. Megnyugvásra talált a lelkem is.

Ha anyagiak nem akadály, ucu neki pár év múlva! :-)

2011. márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekünk két pici lányunk van, mi harmadiknak is lányt szeretnénk a férjemmel :) de ha fiú lesz, az sem baj:)
2011. márc. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

apukám új hzasságáról van szó. az új feleségének már az előző kapcsolatából született egy fia. mst mega pukámtól két fia, gyors egymásutánban. de ő nagyon szeretne lányt. most próbálkoznak....apukámnak már van a mostaniakon kívül 2 lánya, köztük én, meg egy fia, a bátyám. szóval ő képes lányt nemzeni.

de az ő esetükben már ez kicsit túlzés, apukám 57 éves, és a lakás ahol most laknak, egy kis pics@ panel. ha összejön, már nem jönne, nem tudom hova raknak még egy gyereket, ráadásul ha nem is lány lesz.....

lényeg, ők próbálkoznak. de még nem lehet tudni, mi lesz a vége. :))

2011. márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!