Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a sport babakocsi támlája...

Ha a sport babakocsi támlája vízszintesig dönthető, vegyek rászerelhető mózest is május végi babák számára?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni. Egyrészt védettebb bent a baba, másrészt nem lesz melegük nyáron? Mivel iker kocsiról van szó, még színválaszték sincs, csak sötétkék. Már a kocsi maga sem kis tétel, de a mózes rá még 25e/db. Én nem sajnálom tőlük, de ha nem használjuk...? Kérlek, adjatok tanácsot!!
2011. márc. 18. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél,mert ha azt is vízszintesig lehet fektetni,akkor a mózest csak rakosgatni fogod.esetleg belinkelnél sportrészt?megnézném mennyire nyitott.
2011. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha vízszintesig dönthető, szerintem felesleges megvenni a mózest. a nagy melegekben pedig jobb lesz nekik, ha nem lesznek egy plusz védőfallal körülvéve. (nekem a gyerekorvos mondta, hogy arra mindig ügyeljek nyáron, nehogy a gyerek a kocsiban hőgutát kapjon, hadd járjon körülötte a levegő)
2011. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt függ attól, hogy a sportrész szembefordítható-e veled. Eleinte ugyanis szerintem megnyugtató a szemkontaktus mind a babánka, mind a mamának.


Nekünk van merev mózes, én nagyon szeretem. A váz lent van a lépcsőházban, gyerkőcöt pedig a mózesben viszem fel. Hidd el, nagyon jó tud lenni, ha a gyerek alszik még fél órát... :)

2011. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még valami: nem kap benne hőgutát, mert a legtöbb mózesen már szellőzőnyílás.
2011. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Majusi babanal en nem vennek. Majus vegen mar nem kell a mozes plusz vedelme, szerintem.

Nekunk oszi, es teli gyerekeink vannak, naluk ki tudtuk hasznalni

2011. márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szia

szerintem teljesen felesleges a mózes, ha vízszintesig dönthető. Az elsőnek igaza van, csak ide-oda pakolod majd. Nyáron túl meleg lesz benne, beszorul a levegő, állandóan izzadni fognak a babák.

2011. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nézd meg, hogy a vízszintes 180fokot jelent-e.

a miénk állítólag vízszintesig dönthető, de ez kb.170 fokot jelent, ami azt jelenti, hogy hasra nem tudom tenni benne a babám, márpedig csak úgy szeret aludni. ha sosem alhatott volna sétánk alatt, elég szororú lett volna a helyzet.


a mózes fala védi a széltől is, nemcsak a hdegtől. viszont van, hogy olyan szűk a belerakható mózes, hogy nem igazán fér el benne a baba. ezt is meg kéne nézni.

a színválaszték hiánya nem értem, miért probléma.

2011. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
felesleges a mózes. mi vettünk mert augusztusban született a lányom két hónappal hamarabb és két hete tettem el a mózest, eddig használtuk. de nektek szerintem felesleges!
2011. márc. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekünk volt mózes a kocsihoz, szerettem. Főleg, hogy nem lehetett teljesen vízszintesre dönteni a háttámlát.

(márciusban született a kislányom)


Május végén születendő babáknak én már nem vennék mózest.

Ha tényleg vízszintesre dönthető a kocsi, fölösleges.

2011. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hasznos választ! A leírás szerint újszülött kortól ajánlott, de szerintem a kép alapján nem lehet 180 fokig lehajtani. Ez is aggaszt.

11.50-esnek: a színválaszték csak azért lényeges, mert nyár lévén világosat választanék, ha lenne, az mégsem melegszik annyira át.

Próbálok egy linket is küldeni:

[link]

2011. márc. 18. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!