Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam fulladozik a pepes...

Kisfiam fulladozik a pepes dolgoktol/fozelekektol, jart meg valaki igy (13 honapos)?

Figyelt kérdés
Kisfiam kb. 2 hete lassan semmilyen pepes dolgot nem eszik meg. Ahogy a fozelek a szajahoz er es eszreveszi, hogy nem szilard kaja egybol oklendezni kezd es akkar kepes hanyni is. :( Nem tudom mitol lehet ez. Ha mondjuk csinalok neki sajtos sonkas szendvicset azt megeszi, palacsintat is ha egeszbe adom akkor nincs gond, elharapdalja. Az almat es kortet is egeszbe kell neki adnom es o ragja le mert ha reszelem fulladozik. A gondom az, hogy semmi fozeleket nem tudok vele megetetni csak siman odaadni neki a zoldsegeket, hogy ragcsalj. Reggelire eddig nagyon szerette a muzlit tejjel es cvagtam neki ra gyumolcs darabokat de most ettol is okelnedezik mert ugye a muzli megazik. El fog ez mulni? Tudom semmit nem tehetek csak kivancsi vagyok masnal is elofordult ilyen es meddig tartott? Varjak par hetet es probaljam ujra?
2011. márc. 18. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
attól szoktak fulladozni, ha egyszerre épées és darabos valami. próbáld vagy teljesen pépesíteni botmixerrel, vagy az egészet apró darabosra hagyni pl.rizs darált husival.
2011. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, hogy valaszoltal. rendben, megprobalom neki nagyon pepesiteni vagy nagyobb darabokba adni. Csak olyan fura, hogy most kezdte ezt el. Eddig minden rendben volt. Mwegette e a tokfozeleket, spenotot, reggel a muzlit de kb. 2 hete mi johetett ra???
2011. márc. 18. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:

azt nem tudom.

de ismerek olyan 8 évest is, aki nem tudja a 2 féle állagot egyszerre enni.

nekem a védőnő magyarázta, hogy vagy darabos legyen, vagy pürés.

2011. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!