Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja 6 hetes...

Mi lehet a baja 6 hetes babamnak? Mar 3 napja minden hajnalban ugy bedugul az orra hogy fulladozik szegeny es nem tud aludni!

Figyelt kérdés
Hallani hogy liftezik az orraba a sok valladek. Aztan kipucolom ezzel az orrszivo porrszivoval es rengeteg valladek jon ki neki. Napkozben nincs ilyen problemank, hajnalra lesz teli neki. Aggodom!!
2011. jún. 5. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyatejes???Ami kijön az orrából az fehér színű???Büfizeteted éjszaka kaja után?
2011. jún. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem anyatajes, tapszeres. Es bufiztetem ejszaka is. A valladek ami kijon az sargas, feheres es nyalkas nem folyadek.
2011. jún. 5. 08:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak azért kérdeztem,mert az anyatej szivacszerűen szárad be az orrba ha visszabüfizi!Tehát nem folyadékként.

Allergia?Bár az napközben is lenne,bár az én lányom is csak éjszaka köhögött nappal soha,és kiderült hogy hörghurutos...

Szerintem hívd fel a gyermekdokit!!!

2011. jún. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyerekorvos talán tudna rá válaszolni. Előbb, mint mi...
2011. jún. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk születése óta ez volt, kiderült, hogy nem jól takarították ki a járatokat a magzatvíztől és a nyálkáktól, és emiatt szörcsögött. Volt, hogy éjjel 2-kor szívtam le szegénynek az orrát. Nem kaptunk rá semmit, stérimarral kellett befújnom orrszívás előtt. Mostanra már elmúlt, de sokat kínlódtunk mi is. Már úgy volt, hogy átjárhatósági vizsgálatra küldik a gyereket, mert annyira termelődött neki a cucc az orrában. Fehér színű nyúlós váladék volt. Viszont ha kicsit sárgább színű, akkor ott baci is lehet, mindenképpen hívd fel a dokitokat!
2011. jún. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!