Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol veszitek a gyümölcsöt,...

Hol veszitek a gyümölcsöt, zöldséget? Azért kérdezem, mert most 6 hónapos a kisfiam és szeretném elkezdeni a gyümiadást (almával). Később krumpli, répa, barack.

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy hipermarketben nem szabad vásárolni a nitrát miatt. Mi a XIII. kerületben lakunk a legközelebbi biopiac úgy tudom hogy Újpesten van, de az elég körülményes és nem is túl olcsó. Hol vásároljak?
2009. febr. 22. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a Lehel piacon veszem, az neked is jó a kerület miatt. Lent középen vannak az őstermelők, nekik elég jó árujuk van. de ott is van biobolt valahol, nézz szét.
2009. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz, mindenképp piacon vedd meg a babának a zöldséget, gyümölcsöt, ha lehet őstermelőktől, lehet hogy össze tudsz ismerkedni 1-2 állandó árussal, akik mindig tudnak neked szép árut adni. Mi vidéken élünk, van saját kertünk, így szerencsére nagyon sok mindent meg tudunk termelni, de ami nekünk nincs, azt a piacon szoktam megvenni. Arra is figyelj, hogy csak mindig az évszaknak megfelelő dolgokat vegyél, mert a fóliás dolgok is sokkal több nitrátot tartalmaznak, mint a szabadföldiek, sajnos:(
2009. febr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!