Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beleültethetem így az ikeás...

Beleültethetem így az ikeás etetőszékbe?

Figyelt kérdés
10 hónapos lesz a kislányom, kúszik, négykézlábon himbálódzik, féloldalán heverészik úgy, hogy az egyik kezével kitámasztja magát, DE nem ül még fel. Viszont, ha szoptatom, az ölemben felhúzza magát hasizomból, meg az autós hordozóban is egy kész horror már etetni, mert mindig fel akar ülni. Ha a földön felültetem, támaszkodik az egyik kezével, és elég hamar eldől.
2011. márc. 18. 20:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy néhány hete beleteszem az etetőszékbe, de csak etetéskor. Ő nagyon élvezi, végre rendesen tudok etetni, csak iszonyú lelkiismeretfurdalásom van, hogy esetleg rosszat teszek nei.
2011. márc. 18. 20:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem beleteheted nyugodtan.

10 hós, már nagy, és azért elég stabil az a fajta szék.

2011. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is beleteheted, már tényleg elég nagy.
2011. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi ugyanebben voltunk,10 hósak voltak és még nem ültek,csak mi a babakocsival voltunk gondban h megdönthetjük e már az ülést(csak derékszögben volt dönthető).Megtettük,nem volt belőle semmi gond.
2011. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!