Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beleültethetem már az etetőszé...

Beleültethetem már az etetőszékbe?

Figyelt kérdés

9 hós a babám. Azt olvastam, hogy akkor lehet etetőszékben etetni egy babát, ha tud ülni nagyjából 15-20 percig amúgy is önállóan.

Az enyém tud stabilan ülni, de fogalmam sincs, hogy milyen hosszú ideig képes. Üldögél, de ha meglát valami, mászik is érte azonnal. Így még nem bírtam megállapítani, hogy hány percig képes ülni.

Az etetőszékünk nem dönthető.


2010. febr. 1. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Enyém 6 hónapos kora óta ül stabilan, 7 hónapos korától ül etetőszékben. A miénk dönthető, de még soha az életbe nem aludt el benne kaja közben, így ezt a funkciót nem is használjuk. 14 hónapos.
2010. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk, ha elfárad vagy unja az ülést, úgy csinál mintha repülni akarna.
2010. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

6 hónaposan kezdtünk eszegetni, első perctől etetőszékben, ha közben elfáradt, akkor átvettem az ölembe, de szigorúan asztalnál, konyhában.

Szerintem bátran beleteheted.

2010. febr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!