Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyerekülést használtok...

Milyen gyerekülést használtok kerékpárra? Tapasztalatra, és árra vagyok kíváncsi. Használt, esetleg van valakinek eladó?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyet vegyek? Nem akarom a leggagyibbat, de pénzem sincs rá sok. És végül is nem tudnánk sokszor használni, így talán fölösleges is lenne a legdrágább. Illetve kettőt kellene vennünk, mert 2 pici gyerek van. Esetleg ha tudtok linkeljetek.
2011. márc. 19. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi Hamaxot vettünk,ez az egyik legjobb ülés.Kb. 15-20 ezer ft között van az ára(érdemes megnézni webáruházban,de pl.a Hervisben is kapható.)
2011. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Szia.Nekünk ilyen van és használtan vettük,nagyon szeretjük,nagyon széles és kényelmesen elfér benne a kisfiam.Talán annyi a hátránya,hogy nem túl magas a háta,kisfiam most 90 cm,neki még van olyan 10 centi hátra,ami ülőmagasságból még legalább egy év,addigra meg lesz saját biciglije.mi falun,és naponta többször használjuk,semmi gond vele...és nem is olyan túl drága.

2011. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pont a múlt héten vettem az 1 éves babámnak egy OK Baby 10+ márkájút. Nem vettem volna, mert drága, de kiderült, hogy a Brendonban kuponnal 4000 Ft-tal olcsóbb, így ha jól emlékszem 13.900 Ft volt. Szívtam a fogam, mert így is többe került, mint amennyit szánni akartam rá, de sokáig használható. A nagyokat is évekig vittem anno biciklivel.

Ma használtuk először, féltem, mert a lányom nagyon félős, az instabil dolgoktól kifejezetten írtózik, de tetszett neki:) Rögtön elhelyezkedett, nézelődött. Úgy vettem észre, hogy kényelmes neki. Kicsit dönthető, hogy ne üljön annyira függőlegesen az elején, míg kicsi.

Hát én csak ennyit tudok írni, kevés még a tapasztalatom, de hátha tudtam segíteni:)

2011. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!