Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki lehet vinni a levegore ha...

Ki lehet vinni a levegore ha rozsahimlos a picur? Elvittem a tegnap dokihoz mondta hogy kilehet vinni csinalhatok mindent ugy ahogy eddig, de a nagyiek mint azt hajtogatjak hogy ne vigyem ki, Szerintetek? 6honapos

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki viheted de jól öltöztesd fel és ne vidd emberek közé!!
2011. márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jót tesz neki a friss levegő és a környezet változás is.

Saját szememmel láttam, hogy mit tesz egy beteg gyerekkel (ő 7 hónapos volt) az, hogy be van zárva a lakásba egész nap.

A szellőztetés ilyenkor nem elég mint friss levegő. Kell neki az is, hogy ne csak a négy falat lássa napokig.

2011. márc. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is kiviheted.

(bocsi, de egy kérdés: hogy a fenében kaphatta el a babád a rózsahimlőt? Mert oké, hogy nem kapta még meg az MMR oltást, de rózsahimlő ellen kötelező az oltás már jó régen, így elvileg az oltott felnőttek nem terjeszthetik.)

2011. márc. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elvileg.

elvileg tbc ellen is kötelező a védőoltás amit igen csak hamar megkapnak a babák mégis van még tbc.

Egyrészt van, hogy az immunrendszer nem válaszol megfelelőképpen az oltásra így nem alakul ki védettség, és vannak olyan emberek is akik nincsenek beoltva (a külföldiektől egészen azokig akik kihúzták magukat a feladat alól).

2011. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bekapott minden oltas idaig semmi sem maradt ki,hogy hogyan kaphatta el azt en sem tudom,de a doki azt mondta hogy rozsahimlos es hogy nem annyira veszelyes.
2011. márc. 19. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:
A rózsahimlő ellen csak 15 hónapos korban oltanak, ezért nem kapta meg még a babád. Egyébként tényleg nem veszélyes kisgyerekként, felnőtteknek és várandósoknak annál inkább.
2011. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!