Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapos babámnak csinálhat...

Két hónapos babámnak csinálhatok copfot?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy a haja és fölül tök jól össze lehet fogni már. Nem lesz baja a kutacsának vagy a fejbőrének?
2011. szept. 7. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Én én lányomnak is megmaradt a születéskori nagy haja. De nekem eszembe nem jutott, hogy összefogjam neki. Én arra gondoltam, hogy az tutira húzná neki. Próbáld ki magadon, az érzést pedig emeld négyzetre, mivel ők még sokkal érzékenyebbek!
2011. szept. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha szépen,finoman fogad össze a kis haját nem lesz tőle baja,nekem egy éves a lánykám,de még most sem lehet neki copfot készíteni,de irigyellek :-) !
2011. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Én összefogtam neki, puha hajgumival, nem túl szorosra. Nagy haja volt és nagyon édesen nézett ki copffal. Szerintem ez nem fájt neki, finoman fogtam csak össze.
2011. szept. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is csak kis puha gumival gondoltam, csattot semmiképpen nem tennék, de ha lazán összefognám gondolom az nem baj. Olyan cuki vele, tegnap kipróbáltam fél percre, csak nem mertem bennehagyni nehogy ártson.
2011. szept. 7. 13:01
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem mar szuletesemkor olyan nagy hajam volt, hogy a szuleszeten a csecsemosok gezbol masnit kotottek a hajamba. Ebbol gondolom, hogy, ha ovatosan,lazan, puha, nem irritalo anyagbol csinalod neki, akkor nem gond.
2011. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Kontyot javaslom.
2011. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
szerintem még pici a hajgumihoz inkább szalag, vagy fejpánt, de az is csak séta, vagy fényképezkedés erejéig.
2011. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

kb 2 hós korától hord a kislányom hajpántot és 1 vagy 2 kis copfot:)most 5hós semmi baja nincs,

Finoman pici,puha hajgumival nem szorosra összefogom a buksija tetején és ha kész ellenőrzöm,hogy nem húzzódik e és kész is...semmi problémát nem okoz neki:)

2011. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én is csak a feje tetején egy kis copfra gondoltam, mert olyan hosszú már, hogy elbukik neki, gondoltam teszek bele kis gumit, úgy aranyosabb, persze nem szorosra, csak lazán.

2011. szept. 8. 16:36
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

Az én lányom is nagy hajú volt. Mivel 2 hónaposan már nem látott a frufrujától, így kénytelen voltam copfozni a haját. Biztosan nem volt neki kényelmetlen, mert azt jelezte volna. Persze nem csináltam szorosra és babáknak való hajgumit használtam... Ma már 16 éves, a haját biztosan nem károsította az akkori copf, mert máig szép és egészséges...

Különben, attól, hogy hozzáérsz, esetleg fésülöd, a kutacs nem tud megsérülni. Nagyon erős anyagból van, akár még egy ütésnek is ellenáll (persze nem kell kipróbálni). Ha annyira sérülékeny lenne, mint ahogy sokan hiszik, már nem élne ember a földön...

2011. szept. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!