Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírtátok ki a szakítást...

Hogy bírtátok ki a szakítást a tudattal, hogy egyedül maradtatok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én örültem hogy végre megszabadultam volt páromtól 26évesen még előttem az élet.Élveztem(élvezem) hogy egyedül vagyok nem kell félnem hogy mi lesz ha haza jön és nem kell alkalmazkodnom senkihez,most boldog vagyok és majd lesz más akivel boldog lehetek!De nekem most nagyon jó így nem áll meg az élet csak mert egyedül maradunk.
2009. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En ugy ereztem belehalok.Harom hetig enni sem tudtam,fel evig pedig depis voltam.Ugy gondoltam soha nem labalok ki ebbol a helyzetbol es egyedul fogok maradni.Ennek mar negy es fel eve.Aztan ujbol szerelmes lettem...es a pici fiam mar fel eves.Utolag pedig halat adok Neki,hogy elhagyott,mert most vagyok igazan boldog.
2009. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt hittem, hogy belehalok, rettenetesen rossz volt. De én 3 hónapos babával maradtam egyedül, hála a szüleimnek, akik segítettek. Az eszem tudta, hogy jó igy, állattal nem érdemes együtt élni, de mégis fájta kudarc, hogy nekem miért nem sikerült?! Egy valami jóü volt benne, 6 hós volta fiam, és mér a lánysúlyomat visszanyertem.

Olvastam valahol, hogy egy pszichologus mondta, nem azon van meglepődve, hogy szakitanak az emerek, hanem azon, hogy egyáltalán hogy képesek együtt élni :)

2009. febr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen nagyon, főleg, ha már van egy kisbaba is, akinek jó lenne apa is és anya is. De ha együtt nem megy a kicsinek is jobb külön. Amikor eljöttem tőle a kicsivel, összepakoltam a legszükségesebbeket és beültem a kocsiba és hazajöttem a szüleimhez. Félúton megálltam az útszélén és bőgtem, remegtem és nem hittem el, hogy eljöttem és ő hagyta hogy eljöjjek a picike babánkkal!! Akkor egy világ omlott össze bennem és azóta is minden nap jobban omlik, mert napról-napra csak csalódok benne. Félek én is, hogy mi lesz velünk, nehéz lesz, de ha már nagyobb lesz a kicsikém, akkor át tudom gondolni, hogyan tovább, még most minden percben nagy szüksége van rám, nincs sok időm begubózni és bánkódni, szomorkodni, csak a szívem mardossa valami, nagyon. Szeretem még a férjem, de el fogom felejteni!Idővel biztos és meg mutatom neki, hogy nélküle is boldogulok egy gyerekkel is és tökéletes élete lesz mellettem!! A legjobb anya szeretnék lenni, bízok benne, hogy sikerülni fog!

Az hogy találok-e valakit??!! Nem is tudom félek tőle, mindig csalódtam, és most is. Lehet jobb egyedül, a babámmal, ő mindig ott lesz nekem. És lehet valamikor rám talál a szerelem is, de lehet nem... Persze, hogy fél mindenki, a változástól mindig félünk. :)

2009. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!