Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudtátok elviselni, hogy...

Hogy tudtátok elviselni, hogy magatokra maradtatok a kisbabátokkal, és egyedül (A párotok nélkül) kell felnevelnetek?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem a párom,de ő nem maradt velünk,és nem tudom hogy fogom kibírni.Ráadásul szoptatok,és állandóan csak idegeskedek,és félek hogy a kicsi rovására fog menni.
2009. febr. 26. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nekem is válságban a kapcsolatom és 5 hetes a kislányunk.

Én is sokat idegeskedek, sajna észrevettem h kevesebb is lett a tejem.

Meg kellene nyugodnunk a babó az első

Kitartás

Amúgy hogy volt szíve otthagyni titeket?Mennyi idős a babód?

Az enyém 5 hetes

2009. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz erre válaszolni, mert nem vagyok a te helyzetedben, de csak azt tudom mondani, hogy gondolj arra, hogy a kisbabád milyen fontos neked és milyen jövőt szeretnél neki.

Nem tudom a körülményeket, hogy miért hagyott el a párod, de valószínűleg nem való sem apának, sem társnak, ha képes egy kicsi babát az anyukájával magára hagyni.

Nem érdemel részedről szerelmet, szeretetet egy ilyen ember!


Valószínűleg az idő és a kisbabáddal töltött örömteli percek fognak majd túljuttatni téged ezen a nehéz helyzeten. Próbálj meg erős lenni és kitartó, mindig a gyermeked érdekét tartsd szem előtt.

2009. febr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szüleimnél élünk,és nem merek elköltözni,mert nem az a tipikus remek apa típus,és állandóan a nagybátyánál van,és mikor a nagypapám meghalt sem jött haza,hanem ott aűmaradt nagybátyjánál kártyázni,én meg fel mertem vetni neki,h.temetés alatt figyeljen a kicsire(5 hós),és ő kiverte a balhét,h.nem akarom,h.ott legyen mert nem tekintem családtagnak,apámék meg leállították,mert teljesen ki voltam már,ő meg mondta,hogy így nem tud élni,és elment.
2009. febr. 26. 14:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok


Sajnos valóban nem így kellett volna reagálnia, főleg nem elmennie.

De nem lehet h jót tenne ha külön élnétek?

Szerintem nem tesz jót egyik szülőnél se lakni. Neked segítség lehet de neki sokkal jobban alkalmazkodnia kell(et).

De ne is ezzel foglalkozz

Hidd el minden rosszkedvedet enyhíti ha a babádra nézel és Ő boldog, kiegyensúlyozott

Boldog csak úgy lehet ha rajtad is azt látja.

Járj többet társaságba a babáddal....hátha jót tesz

2009. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De jót tenne,de félek,hogy ha eddig is napokra eltünedezett a nagybátyjához,akkor akkor is megteszi,ha külön leszünk,és akkor mit csinálok?Hazaköltözöm,rángassam a picit az apja miatt ide-oda?Első dolgom lenne menni vele,ha úgy állna a dolgokhoz ahogy kell,és foglalkozna velünk úgy ahyogy kell.Neked miért van válságban?
2009. febr. 26. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ilyen helyzetben, mint Te, de ha lehet, akkor mondanék valamit: Ha a szüleiddel jó a viszonyod és ott megvan a nyugalmad, akkor semmiképp se költözz el egy ilyen "apával". Amit írtál, az alapján nem fog megváltozni, nem lesz jobb a helyzet. Ha nagyon ideges vagy, akkor próbálj arra gondolni, hogy a babád a legfontosabb a világon. Ha csinál v.mi vicceset, meghatót, írd fel egy cetlire, hogy mit mikor miért csinált, és ha nagyon el vagy keseredve, akkor olvasgasd ezeket a cetliket!!! Minden jót!
2009. febr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!