Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Természetes, hogy 10 hetes...

Természetes, hogy 10 hetes kislányom egész éjjel nem eszik, mert alszik?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben este 8kor bealszik, és reggel fél 6-ig, 6-ig durmol. Felköltsük enni? Attól tartunk, hogy alvás közben leesik a vércukorszintje ez idő alatt.
2009. febr. 23. 07:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Eszed ágába ne jusson fölkelteni,ha éhes,úgyis megébred.Az én fiacskám 4-6 hetesen szintén így átaludta az éjjelt,sőt mostanában van hogy vacsit se kér(4hónapos),ez azt jelenti,hogy délután 5-6 körül eszik és 8tól reggel 5ig alszik.

Nyugodj meg és pihenj te is.Hidd el,ő tudja mit miért és mikor teszi :-)

Jó babázást

2009. febr. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez furcsa, hiszen 7 hónapos lánykám még mindig 3 óránként szopizik éjjel is, de ne aggódj, mert baj tutira nincs a kicsivel! Ha éhes lenne, fölébredne! A kisbabák pontosan tudják, mire van szükségük. Ha a te picid szépen átalussza az éjszakát, csak örülj és pihenj te is! Főleg, hogy eljöhet még az az idő, hogy igenis fel fog ébredni. Addig aludj, ameddig teheted.:-) a vércukra nem fog leesni, előbb fölébred ő annál.
2009. febr. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem se keltsd fel. Az én fiam 4 hetes kora óta átalussza az éjszakát,evés nélkül.
2009. febr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem kelteném fel, az tuti. Inkább szerencsés vagy! :)) Ha éhes lenne a baba, úgyis jelezne neked, és felkelne!
2009. febr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne keltsd fel, ha éhes lenne, úgyis jelezné. A kislányom 4 hónapos, 4 hetes kora óta átalussza az éjszakát este fél 9-től reggel fél8-ig. Szépen gyarapodik, nappal bepótolja az elmaradt éjjeli kajcsit. Örülj neki, hogy ilyen ügyes babád van, tudtok ti is pihenni.
2009. febr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon megnyugtató válaszokat kaptam, köszönöm. Az én kicsim is szépen gyarapszik, sőt, nagy zabás a szentem! Ezért fura, hogy éjjel viszont nem kér enni. Jó babázást és jó egészséget nektek!!!
2009. febr. 23. 08:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne keltsd fel! Anno az én másfél hónapos kisfiam is végigaludta az éjszakákat ennyi idősen kezdte. Már 7 és fél hónapos, de még most is hihetetlen jó alvó! Ha súly jól fejlődik ne piszkáld. Inkább élvezzétek a nyugodt éjszakákat.:) Kevés ilyen baba van, aki ennyire jó alvó.
2009. febr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 8 hetes korától alussza át az éjszakát, és ő is kb. így volt, hogy este 8-9 felé evett utána 5-6 körül kelt. Nekem a védőnő azt mondta hogy eszembe ne jusson felébreszteni. És anyósom is mindig azt mondja hogy egy jó alvás felér egy kiadós evéssel. Nem tudom hogy a babád tápszeres vagy anyatejes-e, de a védőnő azt is mondta hogy a tápszer jobban eltelíti őket, ezért több tápszeres baba átalussza már ilyen kis korban az éjszakát. Én szoptattam de kapott kiegészítésként tápszert mert nem volt elég tejem.
2009. febr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát. Én se keltettem fel enni, pedig a gyerekorvosunk azt mondta, mivel az első 3 hétben beállt a súlya. Aztán elkezdett szépen gyarapodni. Szerintem Te se piszkáld őt. Ha éhes, úgyis felébred.
2009. febr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Kisfiam 2hetes korától átalussza.

A doki azt mondta ébresszem fel éjszaka is enni,de én inkább az ismerőseimre,anyukákra hallgattam.

2009. febr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!