Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az természetes, hogy már 2...

Az természetes, hogy már 2 hónapos a kislányom és még mindig vérzek? Nem szoptatok.

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem még a hathetes forduló előtt megjött a menstruációm. Pont a nőgyógyászati vizsgáltkor. Ciki volt, de ez van.

Nagyon véreztem egy hétig, vérzéscsillapítót is kellett szednem. Most eltelt 28 nap és megint megvan.Lehet, hogy neked is ez van, de ha folyamatosan megállás nélkül vérzel, akkor rögtön menj orvoshoz, nehogy bajod legyen. Minden jót nektek.szia

2011. márc. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kb.3 hónapig véreztem szinte minden nap,ritka volt az a nap amikor nem volt"maszatolás" sem.És azután még 3 hónapig pecsételgetett,valami hormonzavarom vagy mim volt.
2011. márc. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!